انتصاب سرپرست سازمان تعزیرات

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر دادگستری با حفظ سمت به عنوان سرپرست سازمان تعزیرات حکومتی منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از روابط عمومی وزارت دادگستری، با حکم حجت الاسلام و المسلمین پورمحمدی وزیر دادگستری، عبدالعلی میرکوهی از مدیران با سابقه وزارت دادگستری و معاون فعلی حقوقی و امور مجلس وزارت، با حفظ سمت، به عنوان سرپرست سازمان تعزیرات حکومتی منصوب شد و خدمات ۲۲ ماهه دکتر علیرضا جمشیدی در این سازمان پایان پذیرفت.
در مراسم تکریم و معارفه سرپرست سازمان تعزیرات حکومتی که با حضور مدیران و معاونان وزارت دادگستری و سازمان تعزیرات حکومتی، در محل سالن اجتماعات وزارت دادگستری برگزار شد، وزیر دادگستری از زحمات و خدمات دکتر جمشیدی و مدیریت برنامه ای وی در طول مدت تصدی، تقدیر کرد .
پورمحمدی همچنین ضمن برشمردن ویژگی‌های مدیریتی دکتر جمشیدی از اقدامات مدیریتی و برنامه ای و همچنین دستاوردهای وی در این دوره یاد کرد و این دوره را به عنوان نقطه عطف دوره های مدیریتی سازمان تعزیرات خواند.
ریاست سابق سازمان تعزیرات نیز با ارائه گزارشی مفصل از خدمات و عملکرد ۲۲ ماهه خود، از همکاری و رابطه بسیار نزدیکش با وزیر دادگستری و مدیران وزارتخانه در طول ریاست خود در سازمان خبر داد و این توفیق را مرهون تلاش‌ها و زحمات تمامی مدیران و همکاران خود در وزارتخانه و سازمان دانست.
در ادامه این جلسه وزیر دادگستری ضمن معرفی نقاط قوت و روحیات مدیریتی و تخصصی آقای عبدالعلی میرکوهی، انتظارات خود را در خصوص پیشبرد اهداف دولت، در مبارزه با فساد و تقویت و توسعه و معرفی بهتر سازمان تعزیرات برشمرد و خواستار ارائه خدمات شایسته‌تر به مردم با تلاش مضاعف شد.
در پایان با لوح تقدیر از زحمات دکتر علیرضا جمشیدی تقدیر و تشکر شد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا