;
آخرین اخبار

انجام ریل‌گذاری‌های لازم برای رفع مشکلات مالی و عمرانی دستگاه قضا


به گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، محمد حسین فروزانمهر معاون پیشین مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضائیه ضمن تبریک فرارسیدن ماه ربیع الاول گفت: اقدامات خوبی که در این دو سال و اندی توسط همکاران من صورت گرفته است که بر کسی پوشیده نیست؛ اما همچنان با نقطه مطلوب فاصله داریم.

فروزان مهر در ادامه با آرزوی توفیق برای معاون مالی پشتیبانی و عمرانی جدید قوه قضائیه گفت: خوشحال هستم که بخشی از خدمتم را در قوه قضائیه بودم و فرصت بسیار خوبی بود. در این زمان از اندیشه‌های راهبردی و داهیانه رئیس قوه قضائیه بهره‌مند شدم و بعد از این نیز به عنوان یک سرباز کوچک در سازمان برنامه و بودجه در خدمت هستم.

وی در ادامه با اشاره به این که دولت سیزدهم دو مقوله عدالت سرزمینی و عدالت توزیعی را در دستور کار قرار داده و سازمان برنامه نیز در همین راستا گام خواهد برداشت گفت: بنده نیز تمام تلاشم را برای رسیدن به این اهداف به کار خواهم بست و در بودجه ۱۴۰۱ با استفاده از همین موضوع پیش خواهیم رفت.

معاون پیشین مالی و عمرانی و پشتیبانی قوه قضائیه افزود: تا زمانی که در قوه قضائیه نبودم از نزدیک سختی‌ها و مشکلات این مجموعه را درک نمی‌کردم، اما با حضور در این مجموعه مشکلات را دیدم و ریل‌گذاری‌های این کار را انجام داده‌ایم و موارد اصلاحی نیز ان‌شاالله توسط آقای شاهرخیان صورت خواهد گرفت.


منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا