;
آخرین اخبار

انعکاس بدرفتاری با “سرباز بابلی” به رئیس قوه‌ قضائیه/ کار سرباز قانونی‌ بود- اخبار پلیس – اخبار اجتماعی تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ امیر دریادار دوم غلامرضا رحیمی‌پور درباره بدرفتاری روی داده با سرباز بابلی در دادگستری بابل اظهار کرد: به محض اطلاع ستاد کل نیروهای مسلح از این موضوع، تیمی برای بررسی این موضوع تشکیل شد؛ نیروی انتظامی تیم را اعزام کرد و موضوع در محل مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح افزود: متأسفانه صحت این موضوع تأیید شد و در نهایت با پیگیری مُجدانه ستاد کل نیروهای مسلح، جلسه‌ای با حضور ریاست دادگستری استان مازندران، فرد خاطی، سرباز و خانواده وی تشکیل شد؛ در نهایت فرد خاطی عذرخواهی کرد و سرباز از جنبه شخصی رضایت داد.

وی تصریح کرد: اما با توجه به سازمانی بودن این موضوع، ستاد کل نیروهای مسلح خود را مکلف می‌داند که از جنبه سازمانی حقوق کارکنان‌وظیفه را پیگیری و از آنها حمایت کند لذا موضوع به ریاست محترم قوه‌ قضائیه نیز منعکس شده و منتظر اعلام نتیجه هستیم که در صورت وصول نتیجه، مراتب به استحضار مردم می‌رسد.

رحیمی‌پور خاطرنشان کرد: این سرباز کار قانونی خود را انجام داده بود، در بررسی‌های مشخص شد کار غیرقانونی انجام نداده و انجام وظیفه کرده است؛ قطعاً از وی دلجویی خواهد شد و به‌موقع تشویق می‌شود.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح متذکر شد: موضوع ابتدا باید از جنبه حقوقی و سازمانی تعیین و تکلیف شود و حتماً از آن سرباز عزیز نیز تقدیر به عمل می‌آید.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + چهار =

دکمه بازگشت به بالا