;
انتظامی

انهدام باند توزیع مواد روانگردان در جنوب پایتخت 

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ ضرغام آذین اظهار داشت: مدتی قبل اخباری مبنی بر فعالیت مشکوک چند تن از مواد فروشان پایتخت در مناطق جنوبی تهران به پلیس ارائه و بدین جهت اکیپی از مأموران پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران این پایگاه طی اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی محل فعالیت متهمان در یکی از محلات جنوبی پایتخت شدند. به همین منظور مقدمات دستگیری و برخورد قانونی با این افراد در دستور کار قرار گرفت و صبح روز گذشته با هماهنگی قضائی و اخذ مجوز ورود به مخفیگاه متهمان، تیمی از مأموران عملیات این پلیس به مخفیگاه مواد فروشان اعزام شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران ادامه داد: اعضای این باند در حالی که در مخفیگاه خود در حال بسته بندی مواد مخدر شیشه بودند در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از این محل ۳ کیلو و ۶۰۰ گرم مواد روان‌گردان شیشه کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران ضمن تشکر از مأموران پلیس که با زحمات جهاد گونه خود ضربه محکمی را بر پیکره غول افیون زدند اعلام کرد: متأسفانه یکی از مواد مخدرهای بسیار خطرناک و خانمانسوز همین نوع شیشه می‌باشد که علاوه بر اعتیاد و مشکلات مرتبط با آن به دلایل ساختار صنعتی خود می‌تواند استفاده کنندگان را گاهی مبدل به یک جانی خطرناک کرده که در این خصوص نیز حوادث تلخی به وقوع پیوسته است.

وی در پایان افزود: از تمامی آحاد مردم و به ویژه جوانان عزیز تقاضا داریم به سمت اعتیاد و مصرف مواد مخدر و خاصا نوع صنعتی آن همچون شیشه نرفته چرا که به جز آسیب و تهدیداتی بسیار جدی جسمی و روانی آن برای مصرف کنندگان، قانونگذار نیز در این خصوص قوانین بسیار سخت و غیرقابل گذشتی وضع نموده است.

[ad_2]

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + سه =

دکمه بازگشت به بالا