;
انتظامی

انهدام باند مسلح قاچاق مواد مخدر در سبزوار

[ad_1]

به گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، سردار مجید کریمی با اعلام خبر هلاکت سه سوداگر مرگ در استان خراسان رضوی اظهار کرد: در درگیری مسلحانه پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی با قاچاقچیان در شهرستان سبزوار ۵۵۵ کیلو مرفین کشف شد و سه سوداگر مرگ به هلاکت رسیدند.

وی به تشریح جزئیات این عملیات پرداخت و ادامه داد: تیم‌های مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی در راستای بررسی خبر دریافتی از پلیس اطلاعات، با همکاری مأموران انتظامی شهرستان سبزوار و داورزن، باند قاچاقچیان مسلح مواد مخدر را شناسایی کرده و تحت تعقیب قرار دادند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: یگان‌های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی در عملیاتی گسترده چهار خودرو متعلق به این باند را در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان سبزوار شناسایی کرده و برای دستگیری قاچاقچیان وارد عمل شدند.

وی خاطرنشان کرد: در درگیری مسلحانه پلیس با قاچاقچیان، سه سوداگر مرگ که از قاچاقچیان مسلح سابقه‌دار بودند، به هلاکت رسیده و چهار قاچاقچی دیگر نیز دستگیر شدند.

کریمی اضافه کرد: از این باند مسلح، ۵۵۵ کیلو مرفین و ۳۲ کیلو تریاک به همراه مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات شامل سه قبضه کلاشینکف، یک قبضه گرینف، یک قبضه برنو، یک قبضه آر.پی.جی، یک عدد مین ضد تانک، سه هزار فشنگ جنگی، ۱۰ عدد گلوله آر.پی.جی و یک دستگاه بی‌سیم دستی کشف شد.

[ad_2]

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا