انهدام سه باند بزرگ و کشف ۱۷۴۷کیلوگرم مواد مخدر در سیستان وبلوچستان


به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس، سردار حسین رحیمی روز پنجشنبه اظهار داشت: ماموران انتظامی نیکشهر با اشراف اطلاعاتی و در عملیاتی مشترک با سربازان گمنام امام زمان (عج) یک باند مسلح را که به صورت شبانه در محورهای فرعی این شهرستان اقدام به جابه جایی مواد مخدر می کردند شناسایی و تحت نظر قرار دادند.
وی تصریح کرد: قاچاقچیان مسلح که با یک دستگاه خودرو در حال جابه جایی مواد مخدر بودند با مشاهده ماموران به صورت مسلحانه با آنان درگیر شدند و پس از مدتی که توان مقابله با یگان های عملیاتی را در خود ندیدند در حالی که خودرو حامل مواد مخدر دچار حریق شده بود از محل متواری شدند.
وی افزود: ماموران در این عملیات، موفق به کشف ۷۹۲ کیلوگرم سوخته و ۶۰ کیلوگرم تریاک شدند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از اجرای یک عملیات منسجم پلیسی دیگر خبر داد و گفت: ماموران انتظامی ایرانشهر در تعاقب انجام اقدامات اطلاعاتی، یک قاچاقچی مسلح را که با دپو مواد مخدر قصد انتقال این مواد به استان های مرکزی کشور را داشت شناسایی و دستگیر کردند.
سردار رحیمی اظهار داشت: در بازرسی از مخفیگاه وی، ۴۸۷ کیلوگرم تریاک به همراه یک قبضه سلاح کلاش و مهمات مربوطه کشف شد.
وی با اشاره به شناسایی ۲ دستگاه خودرو سبک توسط ماموران انتظامی شهرستان های سراوان و زاهدان گفت: در این عملیات و درگیری مسلحانه ماموران پلیس موفق به توقیف این خودروها و دستگیری یک قاچاقچی حرفه ای و کشف ۲۲۳ کیلوگرم تریاک و ۱۸۵ کیلوگرم حشیش شدند.
۳۲۱۳**۳۰۴۲ دریافت کننده: اکبر نوری **انتشاردهنده: محدثه حیدری گرجی
اخبار لحظه به لحظه را در کانال تلگرامی «اخبار ایرنا سیستان و بلوچستان» دنبال کنید. @irnazahedan

انتهای پیام /*منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا