اولویت‌های جوانان در دولت دوازدهم/ توانمندسازی جوانان برای اشتغال

محمدرضا رستمی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اشاره به پیگیری مساله تفکیک بخش جوانان از ورزش گفت: این مساله همچنان از سوی دولت در دست پیگیری است و امیدواریم به نتیجه برسد.

وی ادامه داد: در دولت یازدهم اقدامات خوبی در حوزه جوانان انجام شد که از جمله می توان به افزایش ۳۰ برابری سازمان‌های مردم نهاد اشاره کرد. تعداد سازمان‌های مردم نهاد از ۵۰ سازمان در ابتدای دولت تدبیر و امید به ۱۵۰۰ سازمان در سال ۹۵ افزایش یافته است.


معاون ساماندهی امور جوانان تاکید کرد:موضوع توسعه سازمانهای مردم نهاد در دولت دوازدهم پیگیری خواهد شد و یکی از اولویتهای ما در دوره جدید است. به دنبال ایجاد تشکل‌ها و مجموعه‌های جدید برای جلب مشارکت بیشتر جوانان در همه حوزه ها هستیم.


رستمی خاطرنشان کرد: موضوع ساماندهی جوانان در دولت دوازدهم با قدرت و توان بیشتری ادامه پیدا خواهد کرد که این مساله در حوزه ساماندهی دستگاههاهی دولتی است با جدیت دنبال می شود.


وی گفت: رسیدگی به مساله ازدواج از دیگر برنامه های دولت دوازدهم است که چه در غالب فعلی و یا در صورت تشکیل سازمان ملی جوانان، بسط پیدا خواهد کرد.


معاون ساماندهی امور جوانان افزایش رویکرد مشاوره در حوزه های را از دیگر برنامه های دوره جدید معاونت جوانان دانست و افزود: مشاوره نه فقط در حوزه ازدواج، بلکه در حوزه های دیگر پیگیری خواهد شد.


رستمی ادامه داد: مساله اشتغال از مهمترین موضوعات در حوزه جوانان در دولت دوازدهم است و نگاه ما در زمینه اشتغال، توامندسازی جوانان برای ایجاد اشتغال و کارآفرینی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا