;
آخرین اخبار

ایران ما بدون بانوان ایران نخواهد شد

به گزارش برنا، محسن رضایی، کاندیدا انتخابات ریاست جمهوری، در نشست با بانوان گفت: من محسن رضایی وطن آمده ام تا حقوق شما بانوان زحمتکش را به شما بدهم. ایران ما بدون بانوان ایران نخواهد شد و بانوان ما باید به حقوق خود برسند. این آرزوی من است و اینکه من می گویم؛ خانه داری را مقدس بدانید شغل بدانید و حقوق بدهید این نهایت منزلت بانوان کشور است. مطمئن باشید من در این مسیر کوتاه نخواهم آمد چرا که بانوان ما ایران را می سازند.

وی افزود: تا من آمدم و گفتم، می خواهیم خانه داری را شغل حساب کنیم حقوق بدهیم سروصدای عده ای درآمد که مگر می شود همچین کاری کرد. بله می توان این کار را انجام داد. یک درصد از صرفه جویی که انجام دادیم شد یارانه ۴۵۰ هزار تومانی و این حقوقی است که برای بانوان در نظر گرفته ایم.

رضایی خاطرنشان کرد: مشقتی که مادران می کشند، بی مهری هایی که می بینند را در نظر که می گیرم واقعا تعجب میکنم از اینکه عده ای، وقتی این حرف را شنیدند گفتند، پول از کجا می آورید‌. نترسید اگر دزدی نکرده باشید ما راه را می شناسیم.

وی با بیان اینکه برای بانوان عزیز چند برنامه دارم گفت: یکی اینکه در هیئت دولت حداقل دو نفر از بانوان را عضو کابینه می کنم تا منزلت آنان دیده شود. کار دوم این است که بانوان ما می توانند تاجر و اقتصاددان باشند. حضرت خدیجه زن بود اما ثروتمند مکه بود پس بانوان ما می توانند در تولید ثروت، نقش داشته باشند.

رضایی ادامه داد: ساده ترین آن بانک طلاست، یعنی شما طلا را که نگه می دارید علاوه بر حفظ قیمت، خود بانک هم سود بر حسب طلا به شما می دهد و این پشتوانه پول ملی شده و پول ملی هم تقویت می شود. ما طلاهای بانوان ایران را تبدیل به دارایی مولد می کنیم.

وی افزود: علاوه بر این به همه بانوانی که بخواهند کسب و کار خانگی راه بیندازند امکانات می دهیم. در دولت از همه ظرفیت بانوان کشور از هیئت دولت گرفته تا داخل خانه، استفاده خواهم کرد.

رضایی ادامه داد: حال مردم ما خوب نیست حال ایران هم خوب نیست. اگر ایران زبان داشت بلند می شد می‌آمد اینجا می‌گفت من حالم خوب نیست. ببینید ترکیه از من جلو زده محیط زیست من نابود شده اگر ایران ما زبان داشت می گفت، ایرانیان آسمان مرا دزدیده و به ترکیه برده اند. می‌گفت بنادر مرا در دوبی بردند چرا گذاشتید بنادر من به آنجا برود.

وی تصریح کرد: باید به این وضعیت بد پایان داد. من آمده ام به عنوان سرباز وطن با کمک شما به این وضع پایان بدهم و دولتی تشکیل بدهم که شما بانوان، پرچم داران آن باشید.

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو − یک =

دکمه بازگشت به بالا