;
آخرین اخبار

با کسب مدال، دل مردم را شاد خواهم کرد

به گزارش برنا، میرهاشم حسینی تکواندوکار اعزامی به المپیک توکیو اظهار کرد: تمرینات منظم و مداومی را پشت سر گذاشتیم در حال حاضر هم در اردو هستیم و تمرینات فشرده ای را انجام می دهم تا به بالاترین سطح آمادگی مورد نظرمان برسیم.

وی افزود: متاسفانه دربرخی از مسابقات با بدشانسی روبرو و در مبارزاتم مغلوب شدم، البته از باخت هایم تجربه بزرگی بدست آوردم و خدا را شاکرم که توانستم در تورنمنت بیروت در یک وزن بالاتر شرکت کنم و موفق به کسب مدال طلا شوم. شرایط شیوع بیماری کرونا در تمریناتمان تغییری ایجاد نکرد و فقط در اردوها قرنطینه شدیم و حق خروج از اردوها را نداشتیم و فقط هر ۴۵ روز یکبار مجاز بودیم به مدت یک هفته به خانه برویم و دوباره به اردوها باز می گشتیم.

حسینی گفت: در دوران همه گیری بیماری کرونا بسیاری از مسابقات لغو و باعث شد به آمادگی مورد نظر نرسیم و میدان کمتری ببینیم، البته این شامل همه ورزشکاران بوده اما برخی از قاره ها مسابقات خوبی برگزار کردند.

تکواندوکار المپیکی کشورمان درباره شناخت از حریفانش اظهار کرد: من با تمام تکواندوکارانی که سهمیه المپیک کسب کردند، مبارزه کردم و با تکواندوکاران رنک یک تا نهم رقابت کردم و موفق شدم تا اکثر حریفانم را مغلوب کنم؛ فقط حریف کره ای من هست که یکبار مغلوبش کردم و چندبار هم به او باخته ام وتنها حریفی است که از او شکست خوردم و بقیه را با اختلاف مغلوب کرده ام.

وی افزود: به عنوان یک در خدمت تیم ملی هستم و خدا را شاکرم که این شانس را دارم که یکی از کسانی باشم که سهمیه المپیک گرفتم و فرصت دارم با کسب مدال دل مردمم را شاد کنم، در واقع هدف من و سایر تکواندوکاران شیرین کردن کام ملت است.

هاشمی تاکید کرد: تکواندو ورزش لحظه هاست و هیچوقت نمی توان نتیجه را پیش بینی کرد اما من با تمام وجودم می جنگم تا نتیجه خوبی در این مسابقات بگیرم؛ دوست دارم یکی از مدال آوران المپیک باشم و دل خانواده، مربیان و همه مردم کشورم شاد کنم.

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا