;
آخرین اخبار

برای برگزاری انتخابات با شکوه همه اقشار سهم دارند

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ فتح اله حقیقی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان گفت: تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری آغاز شده و فضای جامعه کاملا انتخاباتی است و آماده ایم حماسه ۲۸ خرداد را پرشور، شاداب ، سالم و در امنیت کامل برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه همه اقشار باید برای برگزاری این حماسه به صحنه بیایند افزود: اصناف در ایجاد آرامش در جامعه نقش بسیار مهمی دارند و همه باید به وظایف خود در این روزها عمل کنند چرا که ما سرباز نظام هستیم و در ۲۸ خرداد بار دیگر وفاق و انسجام خود را به نمایش خواهیم گذاشت.

او نظارت بر بازار را بصورت میدانی و مستمر خواستار شد و گفت: تمام اقلام استراتژیک در انبارها به میزان کافی موجود است اما اگر بازرسی ها دقیق نباشد مردم راضی نخواهند شد و روند توزیع اقلام نیز با مشکل مواجه خواهد شد .

مقام عالی استان در ادامه این جلسه با اشاره به اهمیت تامین مرغ مورد نیاز در استان و روند جوجه ریزی تاکید کرد: امسال از لحاظ جوجه ریزی در بهترین وضعیت هستیم و در تأمین مرغ هیچ مشکلی نداریم ولی باید همه استان ها قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار را رعایت کنند در غیر اینصورت باز شاهد خروج غیرقانونی مرغ از استان خواهیم بود، اما ما اجازه نخواهیم داد چنین اتفاقی بیفتد.

وی به تامین روغن خام شرکت روغن نباتی جهان نیز اشاره کرد و گفت: مشکلی در این زمینه نیست و مدیران مربوطه در استان باید پیگیر ورود روغن خام و مواد اولیه تخصیص یافته برای تولید در روغن نباتی جهان باشند.

استاندار زنجان از اعضای ستاد تنظیم بازار خواست مواردی که مصوب می شود برای اجرای آن متعهد شوند و لازم الاجراست.

تاکید دیگر استاندار نظارت بر قیمت نان بود که حقیقی به صراحت گفت: هیچ نانوایی اجازه افزایش  قیمت نان را ندارد.

لینک منبع

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 18 =

دکمه بازگشت به بالا