;
آخرین اخبارامریه سربازیسرباز ورزشکار

برای متوقف نشدن قهرمانی ورزشکاران در طول سربازی باید راهکاری اندیشیده شود

[ad_1]

به گزارش برنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان؛ دکتر سید حمید سجادی در دیدار با سرلشگر موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با تشکر از حضور ایشان و همراهانشان گفت: بسیار از این دیدار و تعاملات انجام شده خوشحالم و امیدوارم این دیدار منشا خیر و برکت برای دو حوزه ورزش و جوانان باشد.

وی با بیان این که در دنیا برای ورزش، مشارکت های ورزشی و اسپانسرینگ احترام قائل هستند، افزود: در دنیا کارهای خیریه کردن برای ورزش رواج دارد که باعث تشویق مردم برای توسعه ورزش می شود و ما هم باید به سمت این گونه کارها برویم.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به دوران خدمت سربازی قهرمانان ورزشی گفت: امیدواریم راه کارهایی اندیشیده شود تا دوران قهرمانی ورزشکاران متوقف نشود.

وی تصریح کرد: اگر باشگاه های ورزشی نظامی رونق بگیرند و ورزشکاران نوجوان و جوان ما در این باشگاه ها عضویت داشته باشند و بتوانند از تسهیلات و امتیازاتی در دوران سربازی برخوردار شوند کمک بزرگی به قهرمانان ورزشی در دوران اوج خواهد کرد و از طرفی دیگر تیم های نظامی هم تقویت خواهند شد.

دکتر سجادی با اشاره به رعایت قواعد حرفه ای در باشگاه ها و تیم های نظامی افزود: قواعد ورزشی به خوبی در باشگاه ها و تیم های نظامی رعایت می شود که جای خوشحالی دارد.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به همکاری های خوب نهاد های نظامی با این وزارت خانه در حوزه جوانان، اظهار داشت: امیدواریم ضمن استمرار این تعاملات در حوزه جوانان، همکاری های خوبی در حوزه ورزش نیز صورت بگیرد.

وی تصریح کرد: ۳۲ هزار مکان ورزشی در کشور داریم که اگر مهارت های لازم برای نگهداری آنها در دوران سربازی به جوانان داده شود تعداد زیادی افراد متخصص برای نگهداری این اماکن خواهیم داشت همچنین در خیلی از رشته های ورزشی نیز به افراد متخصص در حوزه های مختلف نیاز داریم که همه این مهارت ها می تواند در دوران سربازی آموزش داده شود.

لینک منبع

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 3 =

دکمه بازگشت به بالا