;
آخرین اخبار

برخورد صریح و قاطع با مجرمان/ درخواست پلیس از دستگاه قضایی


فرمانده بزرگ بر ضرورت برخورد صریح، جدی و قاطع با برخی از مجرمان تاکید کرد و از خواست که برخورد صریح، جدی و قاطع با این افراد داشته باشد. 

به گزارش ایسنا، سردار در عبدالجبار مختوم‌نژاد، وظیفه پایتخت که با ضربات چاقوی یکی از اشرار به رسید و صبح امروز در ستاد مرکزی فاتب برگزار شد، گفت: امنیت و تامین امنیت از اساسی‌ترین نیازهای زندگی بشری است که همواره وجود داشته است. در سوی مقابل نیز برهم‌زنندگان نظم و امنیت قرار دارند که همواره در تلاش هستند آرامش جامعه را دچار خدشه و اخلال کنند، در این شرایط انسان‌های بزرگ و ایثارگری هستند که برای تامین آرامش و امنیت از آرامش و امنیت خود می‌گذرند که چنین افرادی در نیروی انتظامی کم نیستند.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس با جانفشانی در مقابل توطئه‌ها ایستادگی می‌کنند، اظهار کرد: مصداق این امر همین دو شهید اخیر در نیروی انتظامی و ده‌ها و صدها شهید دیگری است که در نیروی انتظامی تقدیم شده است. در روز نهم مرداد ماه دو نفر از نیروی انتظامی به شهادت رسیدند که یکی از تهران و دیگری از دزفول بود. 

خواستار برخورد صریح، جدی و قاطع با برخی از مجرمان شد و گفت: برخی از مجرمان اکنون کمتر احساس ترس می‌کنند و متاسفانه هزینه جرم برای برخی از مجرمان کاهش پیدا کرده و آنان به حدی رسیدند که بر روی ماموران ما سلاح می‌کشند، در حالی که نباید اینگونه باشد، از این رو از دستگاه قضا می‌خواهم که با این افراد برخوردی قاطع داشته باشد تا هزینه جرم برای این افراد افزایش پیدا کند. 
رحیمی ادامه داد: سارقین، اشرار و بدانند نیروی انتظامی در برخورد با مجرمان و ناامن کنندگان جامع تردید نخواهد داشت و با تمام توان و با حضور در میدان برای تامین امنیت و آرامش مردم تلاش خواهد کرد.

ادامه دارد…
 


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + چهار =

دکمه بازگشت به بالا