;
انتظامی

برخورد مقتدرانه و همراه با عقلانیت پلیس با مخلان امنیت


به گزارش به نقل از مهر، سردار حسین اشتری پیش از ظهر چهارشنبه در جمع کارکنان تربت حیدریه گفت: نیروی انتظامی باید در تمامی حوزه‌های مختلف اشراف کامل اطلاعاتی و عملیاتی داشته باشد و بر اساس آن برنامه ریزی شود و ضمن پیشگیری با مجرمان مقتدرانه برخورد کند.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: پلیس در مقابل کسانی که به حقوق مردم تجاوز کرده و امنیت جامعه را برهم می‌زنند با صلابت برخورد می‌کند اما نحوه اعمال قانون باید با مهربانی و عقلانیت باشد.

وی ادامه داد: همه ما در قبال شهدا و خانواده‌های آنان وظیفه داریم و پلیس باید تمام تلاش خود را به کار گیرد تا در درون جامعه کسانی که امنیت مردم را سلب می‌کنند احساس ناامنی کنند و افراد ضعیف نیز پلیس را پناهگاه خود بدانند.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: باید با کسانی که موجب ایجاد رعب و وحشت در جامعه می‌شوند و با تذکر از رفتار خود دست بر نمی‌دارند و بر رفتار ناهنجار خود اصرار می‌ورزند به شدت برخورد کرد، پلیس نمی‌تواند تحمل کند کسی در جامعه موجبات آزار و اذیت مردم را فراهم کند.

اشتری از رونمایی سیستم جدید پلیس هوشمند در هفته نیروی انتظامی خبر داد و افزود: این سیستم در هفته رونمایی خواهد شد تا شاهد یک حرکت بسیار خوب در اجرای مأموریت‌ها باشیم.


منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + یک =

دکمه بازگشت به بالا