;
آخرین اخبار

برگزاری آئین تحلیف کارکنان وظیفه مرکز آموزش شهید “رئیسی” بم

ایسنا/کرمان سیزدهمین آئین تحلیف و پایان دوره مرکز آموزش فرعی شهید”هادی رئیسی” شهرستان با حضور معاون تربیت و آموزش استان، امام جمعه بم و جمعی از دیگر مسئولان این شهرستان برگزار شد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری ، سیزدهمین آئین تحلیف و پایان دوره کارکنان وظیفه مرکز آموزش فرعی شهید”هادی رئیسی” شهرستان بم با حضور سرهنگ”فخرالدین توکلی”، امام جمعه بم و جمعی از دیگر مسئولان این شهرستان برگزار شد.

معاون تربیت و آموزش فرماندهی انتظامی استان در این آئین پس از اجرای آئین تحلیف و اهداء درجه به سربازان نمونه و نماینده کارکنان وظیفه در سخنانی با ذکر نام و یاد شهیدان”رئیسی” و شهدای آبان ماه سال جاری فرماندهی انتظامی استان بر توجه جدی سربازان به موضوعات آموزشی، حسن خلق و انجام صحیح وظایف و مسئولیت های خدمتی و دیگر موارد ایمنی و امنیتی در طول خدمت مقدس سربازی تاکید کرد.

سرهنگ توکلی از سربازان خواست: همواره با توکل به خداوند منان و توسل به ائمه معصومین علیهم السلام همه وظایف و مسئولیت های خدمتی خود را با رعایت اصول ایمنی و امنیتی و هماهنگی کامل با روسا و فرماندهان به انجام برسانند و از هم اکنون با سپری کردن دوره های مهارتی ضمن خدمت، برای آینده خود نیز برنامه ریزی تحصیلی و شغلی داشته باشند.

برگزاری آئین تحلیف کارکنان وظیفه مرکز آموزش شهید "رئیسی" بم

انتهای پیام


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − پنج =

دکمه بازگشت به بالا