;
انتظامی

بهره ‎گیری از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان برای پیشگیری از جرایم

[ad_1]

به گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، سردار وحید مجید در حاشیه بازدید از یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری، پلیس فتا را یکی از پلیس‌های تخصصی فراجا برشمرد و اظهار داشت: همواره نقش تکنولوژی در پیشبرد اهداف مأموریتی پلیس فتا لازم و ضروری است و بهره گیری از روش فنی و تخصصی شرکت‌های دانش بنیان در خصوص پیشگیری از جرایم سایبری همواره مدنظر است.

این مقام انتظامی ادامه داد: بر اساس تفاهم نامه همکاری‌های دو جانبه با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، حمایت از شرکت‌های دانش بنیان در سالی که با همین عنوان از سوی رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای نامگذاری شده است با جدیت و تلاش وافر از سوی پلیس فتا پیگیری خواهد شد.

رئیس پلیس سایبری کشور از تمامی حمایت‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خصوصاً سورنا ستاری از طرح‌های علمی و پژوهشی پلیس فتا در تولید امنیت سایبری ویژه عموم کاربران کشور تقدیر و تشکر کرد و ادامه همکاری‌های مشترک را نوید بخش روزهای روشن در آینده عنوان کرد.

سردار مجید ضمن بازدید از تمامی غرفه‌های نمایشگاه، رشد زیست بوم نوآوری و فناوری و شرکت‌های دانش بنیان را در کشور مثبت و سازنده توصیف کرد و بر حمایت همه جانبه پلیس فتا از شرکت‌های مذکور مجدداً تاکید کرد.

[ad_2]

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا