بیکاری عامل ناهنجاری ها در کردستان/بعضی مدیران مانع سرمایه گذاری

به گزارش خبرنگار مهر، اکبر جوهری شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران رسانه های جمعی استان کردستان در سنندج، اظهار داشت: جلب مشارکت و همراهی مردم یکی از نیازهای اصلی در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم است و این مهم در دستگاه قضا به ویژه دادستانی در اولویت قرار گرفته است.

وی ادامه داد: بر اساس قانون دادستان وظایف متعددی را دارد و در همین راستا انتظار می رود که در سایه تعامل و همکاری بهتر اصحاب رسانه این نقش و رسالت به مردم اطلاع رسانی شود و دادستانی سنندج نیز آمادگی دارد تا در زمینه های مختلف با اصحاب رسانه همکاری و مشارکت داشته باشد.


دادستان سنندج گفت: دادستان به عنوان مدعی العموم در عرصه های مختلف دفاع از مردم ورود می کند و در کنار این مهم دفاع از حق و حقوق حاکمیت نیز جزو رسالت های دادستانی است و به همین دلیل مردم باید ارتباط و تعامل خوبی با دادستانی داشته باشند و ما در دادستانی محدودیتی برای این ارتباط و همکاری نداریم.


وی در ادامه با اشاره به نقش و رسالت رسانه های جمعی در حوزه های مختلف، یادآور شد: امروز کسی نمی تواند منکر نقش و رسالت های اصحاب رسانه شود و در همین راستا دادستانی سنندج تلاش می کند تا ضمن ارتباط و تعامل مناسب با اهالی رسانه از این ظرفیت خوب با هدف کاهش آسیب های اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استفاده کند.


وی به جایگاه استان کردستان در حوزه های مختلف به ویژه وضعیت ناهنجاری ها اشاره کرد و گفت: کردستان به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی یک استان فرهنگی است و به همین دلیل لازم است که مدیران و مسئولان این استان با تلاش و پشتکار بیشتر مانع افزایش ناهنجاری های مختلف در این استان شوند.


جوهری گفت: متاسفانه امروز شمار زیادی ناهنجاری در کردستان وجود دارد که با توجه به فرهنگ مردم این استان از یک سو و همچنین تاریخ و گذشته کردستان نمی بایست این موارد به چشم می خورد و به همین دلیل ما انتظار داریم که اصحاب فرهنگ، هنر و ورزش در این بخش ما را کمک کرده و برای کاهش این ناهنجاری ها تلاش کنند.منبع: خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا