تامین محل زندگی خانواده «عماد» در تهران توسط کمیته امداد

محسن ولیئی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: کمیته امداد به افرادی که برای مسائل درمانی و به منظور دسترسی به مراکز بهداشتی و درمانی و یا تحصیل و نه به قصد مهاجرت به تهران مراجعه می‌کنند، تا سقف ۵ میلیون تومان ودیعه مسکن پرداخت می‌کند؛ با این حال چنانچه وزارت بهداشت، روند درمانی عماد را در تهران پیگیری کند، با توجه به شرایط ویژه این کودک، کمیته امداد محل زندگی آنان را در تهران تامین خواهد کرد.

خانواده عماد یک شب قبل از حادثه تروریستی تهران یعنی ۱۷ خردادماه به تهران آمدند تا درمان فرزندشان را پیگیری کنند. به اذعان پدر عماد، آنها از درمان فرزندشان قطع امید کرده بودند و راه آخر را ملاقات با نماینده شهرشان در مجلس می‌دانستند.


روز حادثه او که همراه مادرش به مجلس رفته بود، از این حادثه نجات یافت و یک “عکس”، ماجرایش را بر سر زبان‌ها انداخت. اکنون بیشتر از یک ماه از آن روز و همچنین دستورهای داده شده جهت درمان وی می‌گذرد، اما هنوز  آنزیم مورد نیاز عماد پیدا نشده است؛این درحالیست که چندی پیش خانواده عماد در گفت و گو با ایسنا گفته بودند:«ما همین طور سرگردان بین دکترها مانده‌ بودیم. خسته شدیم از دربه دری و سرگردانی در تهران، از هزینه‌های بالا، بدون جا و مکان. اینکه دربه در شهر غریب شویم، درد بدی است.»


انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا