;
انتظامی

تا ابد مدیون و مرهون شهدا هستیمبه گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، سردار حسین رحیمی در مراسم گرامی داشت یاد و خاطره شهدای خاور شهر با اشاره به اینکه سردار قاسم سلیمانی سید شهدای مقاومت بودند و با اقتدار و رشادت‌های جانانه خود نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب کرد، بیان داشت: شهدا برای ما امنیت، آرامش و اقتدار را برای ما به ارمغان آوردند.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی، انقلاب را بر پایه اسلام ناب محمدی بنیانگذاری کردند، عنوان کرد: اسلام ناب محمدی، ایثار و مجاهدت و ایستادگی در مقابل یزدیان و مستکبرین را به ما یا داد و اینگونه بود که با تاسی از سید و سالار شهیدان توانستیم در ۸ سال جنگ تحمیلی در مقابل همه جهان کفر ایستادیم و پیروز شدیم.

رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ما به برکت خون و مجاهدت شهیدان و بزرگ مردانی چون شهید سلیمانی و ابراهیم هادی‌ها به مسیر خود با اقتدار ادامه خواهد داد، گفت: ما تا ابد مدیون خون شهدا هستیم و امنیت و آرامش و آبروی ما از مجاهدت این عزیزان است.

سردار رحیمی افزود: خانواده شهدا با ایستادگی و صبر و پایمردی خود از آرمان‌های شهدا صیانت کردند و این صبر و پایمردی ستودنی است.منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × یک =

دکمه بازگشت به بالا