;
انتظامی

تجهیزات شناوری افزایش یابند/ باندهای واردکننده سلاح شناسایی شدند


به گزارش خبرنگار مهر، عصر امروز چهارشنبه با حضور در ناوگروه شناوری دریابانی گفت: توفیق شده که بازدیدی از دریابانی آبادان داشته باشیم و از نزدیک خدا قوتی را به همکاران خودمان در دریابانی و استان بگوییم.

وی با بیان افزود: حسن همجواری با کشور دوست و برادر عراق در اینجا حاکم است و از طریق همکاران بنده و مرزبانی و دریابانی عراقی‌ها این هماهنگی و همکاری وجود دارد و وضعیت مناسبی در این حوزه داریم.

فرمانده ادامه داد: سعی و تلاش ما این است که تجهیزات شناوری را به‌خصوص مجموعه دریابانی اضافه کنیم؛ البته در سال گذشته تعدادی شناور اضافه شده و امیدواریم تا پایان امسال و سال آینده تجهیزاتمان در دریا افزایش پیدا کند.

سردار اشتری بیان کرد: وضعیت مرزهای خشکی و دریایی بسیار عالی و خوب است و مرزبانان نیروی در کنار دیگر ( جمهوری اسلامی، سپاه پاسداران) مشغول خدمت و حفاظت از مرزهای جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی در خصوص جمع آوری سلاح‌های غیرمجاز گفت: یکی از وظایف نیروی انتظامی شناسایی و برخورد با کسانی است که سلاح را به‌صورت غیرمجاز وارد کشور می‌کنند چون این امر باعث ناامنی می‌شود که در منطقه با اشراف خوبی که همکارانمان داشتند، بخش‌های عمده‌ای از باندها و شبکه‌هایی که سلاح غیرمجاز وارد می‌کردند، شناسایی شدند.

با بیان اینکه همه دستگاه‌ها باید در این رابطه با نیروی انتظامی همکاری کنند، گفت: نیروی انتظامی با برنامه‌ریزی و تجهیزات خوبی که دارد توانسته موارد بسیاری از قاچاقچیان سلاح را شناسایی و با آنها برخورد کنند و این روند را افزایش خواهیم داد.


منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا