;

تردید در مقابله با تهدید نخواهیم داشت

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح: در مقابله با هر تهدید کننده ای و در هر سطحی، تردید نخواهیم کرد.

تردید در مقابله با تهدید نخواهیم داشت

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، سردار حسین دهقان در حاشیه امضاء تفاهم نامه تولید هزار دستگاه اتوبوس با بانک شهر افزود: دکترین دفاعی جمهوری اسلامی ایران بر پایه بازدارندگی موثر و فعال قرار دارد بر این مبنا برنامه های گسترده ای را در حوزه صنعت  موشکی موشک های زمین به زمین، کروز، بالستیک، سوخت جامع و مایع در دستور کار قرار داریم که در دو و سه سال دهه اخیر شتاب بیشتر داشته است.

وی گفت: امروز از توان همه موشک در بردهای مختلف و دقت بالا برخورداریم.

وزیر دفاع با اشاره به حمله موشکی به مواضع تروریست ها گفت: بخش کوچکی که به نمایش گذاشته شد می تواند بیانگر توان و قدرت موشکی جمهوری اسلامی ایران و قابلیت صنعتی تولید ما باشد.

سردار دهقان افزود: جمهوری اسلامی ایران در تقویت بنیه خود و همچنین در پاسخ به تهدیدات احتمالی عزم و اراده استواری دارد و هیچ مقام و قدرتی نه در منطقه و نه فراتر از آن نمی تواند چیزی را برای ما تحمیل کند.

وی گفت: دشمنان بدانند نه تحریم هایی که در گذشته برای ما تحمیل کرده موثر بود و نه حرف آنها  در آینده مخاطبی خواهد داشت دشمنان ما در دوران دفاع مقدس آموختند که ملت ما مصمم در حفظ استقلال خود و تمامیت ارضی کشورشان هستند.

وزیر دفاع افزود: امروز هم هر تهدیدی را به سخت ترین وجه پاسخ خواهیم داد و معنایش این است که این اراده و تصمیم و سرعتی در اجرا در ذات خود بازداندگی در پی خواهد داشت.

سردار دهقان ادامه داد: امروز ما  بزرگترین نقش را در مقابله با جریانات نا امن ساز ایفا می کنیم و بیشترین هزینه را هم خواهد داد.

وزیر دفاع گفت: شاید یکی علل اقدام کور تروریستی اثبات این نکته بود که می خواهیم درگیری را به داخل ایران بکشیم آنچه که انجام شد پاسخ به تصمیمی بود که بنا داشت ایجاد اخلال و نا امنی در جامعه بود.

سردار دهقان افزود: اقدام نیروهای مسلح علیه تروریست ها سیلی کوچکی بر صورت طراحان و مجریان این اقدام تروریستی بود ملت ما هیچ تهدیدی را نخواهد پذیرفت و این جواب نازل ترین سطح توان ما بود.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا