;
انتظامی

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در زمره عالی ترین مفاهیم الهی است

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، سرتیپ پاسدار حسین اشتری عصر سه شنبه در دیدار با خانواده «شهیدگرانقدر علی یوسف زاده در بندرعباس» طی سخنانی بیان داشت، شهدا مایه افتخار خانواده ها و موجب تجلی امنیت، عزت و اقتدار نظام اسلامی ما هستند و ادامه راه شهدا با الگوپذیری از منش، تفکر، دینداری و ولایت پذیری آنان امکان پذیراست.

وی خون مطهر شهدا را تضمین کننده اقتدار و امنیت کشور دانسته و سرکشی از خانواده های شهدا را یک وظیفه و تکلیف عنوان کرده و اظهار داشت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در زمره عالی ترین مفاهیم الهی و ارزش های دینی است.

این مقام ارشد انتظامی کشور با بیان اینکه آنچه شهداء از ما انتظار دارند، ادامه دادن راه آنها است، خاطر نشان کرد: راه شهدا شناخت ولی فقیه زمان خود، فاصله نگرفتن از محور ولایت، دفاع از ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان های امام (ره) و انجام وظیفه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است.

سردار اشتری بیان داشت: اگر امروز مملکت و کشور ما استوار و پا برجاست، به دلیل جان فشانی های شهدای گرانقدر است.

فرمانده کل انتظامی کشور جمهوری اسلامی ایران در پایان با اشاره به مقام والای شهدا در دنیا و آخرت، افزود: امنیت امروز جامعه مدیون خون شهدا، ایثار و فداکاری آنها است و شهدا انسان های کامل، سند افتخار و پایه گذار امنیت و عزت کشور هستند و در محضر خداوند متعال، اجر و جایگاهی والا دارند.

[ad_2]

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − پنج =

دکمه بازگشت به بالا