;
آخرین اخبار

تزریق نوبت اول واکسن کرونا به ۹۰ درصد فرهنگیان

به گزارش برنا خراسان جنوبی،  مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: معلمان ، کادر اداری ، معلمان ، دانشجو معلمان و پرسنل خدماتی ادارات و مدارس در لیست واکسیناسیون فرهنگیان استان حضور دارند.

واقعی با اشاره به آغاز تزریق نوبت دوم واکسیناسیون فرهنگیان از ۱۲ شهریور جاری، افزود: سرباز معلمان، دانشجو معلمان، فرهنگیان و پرسنل خدماتی شاغل در ادارات و مدارس جامانده می‌توانند با مراجعه به ادارات آموزش و پرورش محل سکونت خود و أخذ معرفی نامه برای دریافت واکسن به مراکز تعیین شده از سوی مراکز بهداشت استان مراجعه کنند.

وی صیانت از سلامت جسم، روان، فکر و اندیشه دانش آموزان و معلمان استان را خط قرمز نظام تعلیم و تربیت برشمرد و گفت: مدارس استان از ابتدای مهر فعالیت خود را بر اساس مصوبات ستاد مبارزه با کرونا آغاز می‌کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان از دسترسی قریب ۹۰ درصد دانش آموزان استان به شبکه شاد و فضای مجازی خبر داد و افزود: خرید لباس فرم با توجه به احتمال غیر حضوری بودن کلاس‌های درس الزامی نیست.

واقعی با اشاره به تخصیص ۳ میلیارد تومان سرانه بهداشتی به مدارس استان گفت: علاوه بر این توسط شورالی پروژه مهر، تجهیزات آموزشی، کمک آموزشی، بهداشتی، اداری، ورزشی و خوابگاهی به ارزش قریب ۱۰ میلیارد تومان طی ۴ مرحله به مدارس استان ارسال شده است.

به گفته وی، آموزش و پرورش برای آغاز سال تحصیلی آمادگی کامل داشته و برای شرایط مختلف سناریو‌های متنوعی پیش بینی شده و مطابق بامصوبات ستاد مبارزه با کرونا عملیاتی خواهد شد.

 

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا