;
آخرین اخبار

تشکر سردار اشتری از رهبر انقلاب برای حمایت از عملکرد فرماندهی انتظامی- اخبار پلیس – اخبار اجتماعی تسنیم


به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم؛ سردار حسین اشتری فرمانده کل انتظامی طی نامه‌ای از حمایت رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از عملکرد فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی در کشف سرقت صندوق امانات بانک ملی تشکر کرد؛ متن این نامه به این شرح است:

با سلام و تحیات

محضر مبارک مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای عزیز «مدظله العالی»

با صلوات بر حضرت محمد و آل محمد (صلی ا… علیه و آله و سلم) و عرض احترام

عنایت و حمایت حضرت مستطاب عالی از عملکرد فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در کشف سرقت صندوق امانات بانک ملی که در دیدار دست‌اندرکاران کنگره شهدای جامعه عشایری کشور بیان فرمودید باعث مسرت و دلگرمی بیش از پیش کارکنان این فرماندهی شد.

برای سربازان ولایت چه عزتی بالاتر از اینکه رضایت خاطر فرمانده و ولی امرشان را جلب کنند. فرمایشات حکیمانه، ناصحانه و پدرانه حضرت عالی همچون گذشته روشنایی‌بخش مسیر همه مسئولان کشوری و لشکری به خصوص فرزندان و سربازانتان در فرماندهی انتظامی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از مرکز تا مرز گردید.

بار دیگر با ولی امر و فرمانده خود تجدیدمیثاق می‌کنیم و با شهداء عهد و پیمان می‌بندیم در مسیر دفاع از عزت و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی و صیانت از جان و مال و ناموس مردم ایران اسلامی تا پای جان دفاع کرده و همچون گذشته با جهاد مومنانه و روحیه انقلابی اهل اقدام وعمل باشیم «انشاءالله».

با احترام سرباز ولایت فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران

سرتیپ پاسدار حسین اشتری

 

انتهای پیام/لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا