تشکیل بیش از ۴۰۰ هزار پرونده قضایی در کلانتری های فارس


به گزارش دریافتی چهارشنبه ایرنا از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس، سردار سرتیپ دوم احمد علی گودرزی در
بیست و سومین مجمع استانی پیشگیری از وقوع جرم در نیروهای مسلح که به میزبانی فرماندهی انتظامی استان فارس در شیراز برگزارشد، افزود: تشکیل این تعداد پرونده، بیانگر گستردگی و فراوانی ماموریت های نیروی انتظامی در این استان است.
وی، به اقدام های مناسب پلیس فارس از جمله اجرای طرح مدیریت کیفیت ناجا (مکنا)، خوشایند سازی محیط خدمت در کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی اشاره کرد و گفت: با انجام این اقدام ها، جرایم کارکنان انتظامی این استان در ۹ ماه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه پارسال، ۳۶ درصد کاهش یافته است.
گودرزی، تشکیل قرارگاه جهادی صیانت، برگزاری نشست های پرسش و پاسخ با کارکنان، برگزاری اردوهای تفریحی برای کارکنان وظیفه و برپایی کارگاه های آموزشی را در کاهش جرایم کارکنان انتظامی مفید و موثر دانست.
این مقام انتظامی ادامه داد: سازمان قضایی نیروهای مسلح، هر سال مبادرت به برگزاری مجمع پیشگیری از وقوع جرایم می کند و امسال این مجمع در فارس با موضوع فرار از خدمت با محوریت ۱۰ مولفه تشکیل شده است.
گودرزی بیان داشت: در این مجمع با هم اندیشی، خرد جمعی و همفکری کارشناسان و فرمانده هان برای پیشگیری از وقوع جرایم در بین کارکنان نیروهای مسلح، راهکارهایی ارائه می شود.
دریافت خبر: سارنگ عبداللهی ** انتشار دهنده: پرویندخت پاردسویی شیرازی
۶۱۲۲ /۶۱۱۸

انتهای پیام /*منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا