;
آخرین اخبار

تفاهم‌نامه همکاری بنیاد نخبگان البرز و کارخانه نوآوری استان امضا شد

[ad_1]

تفاهم‌نامه همکاری بنیاد نخبگان البرز و کارخانه نوآوری استان امضا شد

تفاهم‌نامه همکاری بین بنیاد نخبگان البرز و کارخانه نوآوری البرز با هدف هم‌افزایی میان‌دستگاهی و اجرای برنامه توانمندسازی نخبگان و مستعدان‌برتر به امضا رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بنیادملی نخبگان؛ تفاهم‌نامه همکاری بین بنیاد نخبگان البرز و کارخانه نوآوری البرز با هدف حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و گروه‌های مستقر در کارخانه نوآوری البرز به امضاء رؤسای این دو نهاد رسید.

محمد نبیونی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان‌ البرز در مراسم امضای این تفاهم‌نامه، گفت: مهمترین محور این تفاهم، ایجاد و افزایش هم‌افزایی میان‌دستگاهی با هدف اجرای برنامه توانمندسازی نخبگان و مستعدان است.

وی افزود: در تفاهم‌‌نامه امضا شده، حمایت از استقرار نخبگان و مستعدان برتر در کارخانه، برگزاری نشست‌های حمایتی به صورت مشترک، معرفی اولویت‌ها و نیازهای مشاوره‌ای برای نخبگان و مستعدان، معرفی نیروی کار مستعد به صورت سرباز امریه برای شرکت‌های دانش‌بنیان در این کارخانه، در دستورکار قرار گرفته است.

نبیونی ادامه داد: همکاری شرکت‌ها و گروه‌های مستقر در طرح هسته‌های مسئله‌محور پژوهشی در قالب طرح‌های شهید احمدی روشن و طرح کسب‌وکارهای دانش‌بنیان مانند طرح شهید رضوی، از دیگر محورهای این تفاهم است

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

لینک منبع

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − 1 =

دکمه بازگشت به بالا