;
آخرین اخبار

تقاضای رئیس پلیس تهران برای قصاص قاتل سرباز شهید پلیس در محل جرم- اخبار پلیس – اخبار اجتماعی تسنیم

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنکاران پویا؛ صبح امروز در پیکر شهید عبدالجبار مختوم‌نژاد در ستاد تهران بزرگ با بیان اینکه امنیت یکی از اساسی‌ترین نیازهای مردم است، اظهار کرد: برهم‌زنندگان نظم همواره در تلاش هستند آرامش جامعه را دچار اخلال کنند.

افزود: در این شرایط باید مردان بزرگی باشند که از آسایش خود گذشته و امنیت را برای مردم برقرار کنند و نمونه مصداق این موضوع، دو نفر از پرسنل این نیرو در روز نهم مرداد بود.

وی افزود: شهید مختوم‌نژاد یکی از اشرار را به مرجع قضائی منتقل کرده بود، این شرور جانی در مسیر برگشت، از یک فرصت استفاده کرد و با چاقوی خودش که شاید جان ده‌ها مرد و زن را در زورگیر‌ی‌هایش به لرزه درآورده بود، اقدام به مضروب کردن این شهید کرد.

این مقام انتظامی بیان کرد: شهید مختوم‌نژاد، پس از مجروح شدن و در حالیکه خونریزی شدید داشت، ده‌ها متر با بدن چاقو خورده دنبال مجرم رفته و وی را رها نکرده و او را گرفته بود اما در حالیکه دیگر جان در بدن نداشت، مجرم متواری شد.

رحیمی عنوان کرد: ما آروز داریم که در مسیر خدمت به اسلام، نظام و مردم جان خود را فدا کنیم، مجرمان آنقدر وقیح شده‌اند که با نخستین اقدام به روی ماموران امنیت سلاح می‌کشد، در هیچ جای دنیا اینگونه نیست، در کشور ما هزینه جرم به شدت پایین و امروز بدون تعارف به شدت کمتر شده است.

رئیس پلیس تهران خاطرنشان کرد: باید با برخی از مجرمان برخورد صریح، جدی و قاطع شود، مجرمان اکنون کمتر احساس ترس می‌کنند که نباید اینگونه باشد.

وی ادامه داد: شهید مختوم‌نژاد بسیاری از روزها، روزه و حافظ ده جزو قرآن کریم بود؛ ما جان ناقبلی داریم که اثبات کرد‌ه‌ایم این جان را برای برقرای امنیت فدا خواهیم کرد و از مرگ و شهادت نمی‌هراسیم.

این مقام انتظامی متذکر شد: دشمنان بداند، سربازان ولایت برای امنیت و آرامش مردم، حتی بهترین خود را تقدیم می‌کنند اما اجازه نمی‌دهند کوچکترین خللی در امنیت ایجاد شود، ما عقب نمی‌نشینیم.

رحیمی با تاکید بر اینکه با شدیدترین وجه با مجرمانی که امنیت مردم را هدف قرار گرفته‌اند، برخورد می‌کنیم، گفت: ما کمتر از ۱۰ ساعت قاتل شهید مختوم‌نژاد را که بیش از ۶ مکان را جابه‌جا کرده بود، بازداشت کردیم؛ وی اکنون در اختیار پلیس است و ما و خانواده وی توقع داریم در کمترین زمان ممکن در محل به شهادت رساندن شهید مختوم‌نژاد به دار مجازات آویخته شود.

گفتنی است شهید عبدالجبار مختوم‌نژاد، ۱۱۰ شهدا و اهل بود که بعدازظهر نهم مرداد به فیض شهادت نائل آمد.

انتهای پیام/

 


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 15 =

دکمه بازگشت به بالا