تقدیر از پزشکان پیشکسوت حج

به گزارش ایسنا، در مراسمی که صبح امروز(شنبه)، با آغاز هفته دولت در بیمارستان جمعیت هلال احمر برگزار شد از تعدادی از پیشکسوتان پزشکی حج تقدیر شد.

دکتر پیرحسین کولیوند در این جلسه با تبریک هفته دولت، پیشکسوتان هر رشته را سرمایه‌هایی گران‌بها دانست و بر تکریم این قشر پر از تجربه تاکید کرد.


وی افزود: تجربه را با هیچ علمی نمی‌توان کسب کرد و امیدوارم در هر سازمانی خصوصا جمعیت هلال احمر و مرکز پزشکی حج بتوانیم از تجربه سال‌ها کار و تلاش این عزیزان استفاده بهینه کنیم.


کولیوند موفقیت‌های کسب شده در ادارات را مرهون زحمات و تلاش‌های بی‌دریغ پیشکسوتان آن حوزه دانست و عنوان کرد: باید با انتقال تجربه پیشکسوتان به جوانان از آن به بهترین نحو ممکن استفاده کرد.


مدیر عملیات پزشکی حج همچنین بر استفاده از تجربیات و بهره‌مندی از خصایل اخلاقی پیشکسوتان حج به ویژه پزشکی حج در جهت رسیدن به تعالی خدمت به ضیوف الرحمن تأکید کرد.


وی بابیان اینکه، اگر سازمانی بخواهد به اهداف والا برسد حتما باید از تجربه پیشکسوتان خود بهره‌مند شود گفت‌: امروزه مسئله اخلاق در حوزه‌ پزشکی به مسئله‌ مهمی تبدیل‌شده که با اطلاع‌رسانی خوب و دقیق در رابطه با اخلاق و منش‌ پیشکسوتان و الگو قرار دادن آن‌ها برای جوانان باید به رفع این معضل پرداخت.


مدیر عملیات پزشکی حج با اشاره اینکه در جامعه‌ امروزی فاصله گرفتن نسل جوان از تجربه، معضل جدی محسوب می‌شود اظهار کرد: باید اولویت آموزش ما در مسیر ابقای تجربه باشد. باید استفاده از تجربه پیشکسوتان را در جامعه‌ جوان پزشکی نهادینه و بر انجام آن تأکید کنیم.


به گزارش ایسنا، در ادامه جلسه، از تعدادی از پیشکسوتان پزشکی حج تقدیر شد.


انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا