;

تقویت تعامل دستگاه قضایی و نیروی انتظامی رکن مهم ارتقاء امنیت است


به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری پلیس،منوچهر یاریجانی در دیدار با مسئولان انتظامی خمین افزود: مجموعه پلیس و دستگاه قضایی حافظان نظم و امنیت در نظام اسلامی هستند که در راستای اهداف نظام و برای تامین نظم، برقراری امنیت و عدالت در جامعه می کوشند.
وی بیان کرد: نیروی انتظامی و دستگاه قضایی نقش مهمی در راستای پیشگیری از جرم و نهادینه کردن امنیت در جامعه دارند و نیل به سوی امنیت پایدار در سایه توجه به مؤلفه های اجتماعی و فعال سازی تعامل با سایر سازمان ها به ویژه دستگاه های فعال در حوزه نظم و امنیت میسر می شود.
دادستان خمین، بهره گیری هدفمند از ظرفیت ها را مورد تاکید قرار داد و گفت: توجه به ظرفیت ها و امکانات در حوزه نظم و امنیت ، فرصت هر گونه بی نظمی و ناهنجاری اجتماعی را برای مجرمان رفعمی کند و در سال جدید نیز با همتی مضاعف در این حوزه برنامه ریزی خواهد شد.
فرمانده انتظامی خمین نیز در این دیدار بر تعامل تنگاتنگ پلیس با دستگاه قضایی اشاره کرد و گفت :برقراری امنیت پایدار در جای جای جامعه طلب می کند که مشکلات شناسایی و رفع شده و از این طریق خدمات قابل توجهی ازسوی خدمتگزاران نظام به مردم ارائه شود.
سرهنگ محمد علی گودرزی با تقدیر از مجموعه دستگاه قضائی در امر تعامل و همکاری خوب با نیروی انتظامی افزود: نیروی انتظامی با خلوص نیت، پاکدامنی و اقتدار همراه با مهربانی در خدمت آسایش و آرامش مردم است و همواره خدمت صادقانه به مردم را افتخاری بزرگ برای خود می داند.
شهرستان خمین از توابع استان مرکزی ۱۱۰ هزار نفر جمعیت و در فاصله ۶۱ کیلومتری اراک قرار دارد.
۷۲۷۷/۶۰۱۳/خبرنگار: افسانه آروند***انتشار دهنده:مژگان حیدری

انتهای پیام /*

[ad_2]

منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا