;
آخرین اخبار

تمامی سربازان تا پایان سال ۱۴۰۱ باید یک مهارت فرا بگیرند

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سید مهدی فرحی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی در جلسه هم اندیشی منشور کیفیت قرارگاه مهارت آموزی، اظهار کرد: بنا به دستور ریاست ستاد کل نیروهای مسلح ما برای مهارت آموزی مدلی را مانند یک اتوبان تعریف کرده ایم که نقطه آغاز خرداد سال ۹۶ بود و نقطه انتهایی این اتوبان سال ۱۴۰۱ است و همه سربازان تا سال ۱۴۰۱ باید حداقل یک مهارت را فرا بگیرند و مطابق نقشه راه باید ۳۰ در صد از سربازان به اشتغال در راستای مهارتی که آموخته‌اند برسند.

وی گفت: ما در سال سوم نقشه راه هستیم و بر اساس آن ۶۵ درصد سربازان را در برنامه قرار داده‌ایم و امسال ۱۵ درصد را در عرصه اشتغال آورده‌ایم و افزود شرکت CTC مسئولیت ارتقا کیفیت مهارت آموزی در سطح نیروهای مسلح را بر عهده دارد.

فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی تاکید کرد: تا سال ۱۴۰۱ باید به ازای هر سرباز یک مهارت و ۳۰ درصد اشتغال برسیم و افزود برای رسیدن به این هدف ۵ گام و ۵ رکن تعریف کرده‌ایم تا به درستی در مسیر باشیم و به پایان برسیم.

سردار فرحی ادامه داد: مهارت آموزی هنگامی منجر به اشتغال می‌شود که کیفیت داشته باشد و ما به دنبال افزایش کیفیت آموزش‌ها در حوزه مهارت آموزی به کارکنان وظیفه هستیم

[ad_2]

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + یک =

دکمه بازگشت به بالا