;

تمدید مهلت تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت وظیفه عمومی

تمدید مهلت تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت وظیفه عمومی

به گزارش اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا ،سردار “ابراهیم کریمی ” جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا بیان داشت : طرح تعویض کارتهای معافیت و پایان خدمت قدیمی با کارت هوشمند از اواخر سال 90 آغاز شد و از سال 91 با توجه به برنامه ریزی ها و زمان بندی های اعلامی این سازمان و استقبال ، همکاری و مشارکت بالای مردم تا به حال بیش از 7 میلیون درخواست به این سازمان واصل شده است .
این مقام مسئول خاطر نشان کرد : با توجه به برآورد حدود 6 میلیون کارت باقی مانده برای تعویض و حجم بالای مراجعه و درخواست هموطنان به دفاتر خدمات الکترونیک (پلیس +10 ) برای تعویض کارتهای قدیمی با کارت هوشمند و کاهش ازدحام در دفاتر، این سازمان طرح مذکور را تا پایان سال تمدید کرد .
وی با تاکید براینکه ، کارتهای قدیمی تا پایان امسال از درجه اعتبار ساقط می شوند افزود : با توجه به تمدید این طرح مردم بایستی درخواست های خود را تا پایان سال به مرور زمان به دفاتر خدمات الکترونیک (پلیس +10) ارائه نمایند تا در فرصت مناسب این سازمان نسبت به تعویض کارتها اقدام کند .
وی گفت : روند عادی زمان تعویض کارتهای معافیت و پایان خدمت قدیمی و صدور کارت هوشمند یک ماه می باشد ولی ممکن است دربرخی موارد به علت فرآیند پاسخ استعلام برای اصالت بعضی از کارتهای پایان خدمت توسط سازمانهای مربوطه این روند کمی طولانی تر شود .
سردار کریمی در ادامه اظهار داشت : هموطنانی که در این طرح شرکت کرده ودرخواست خود را در دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) ثبت کرده اند ، برای انجام سایر کارهای اداری نیازمند ارائه کارت های معافیت و پایان خدمت خود نیستند و این سازمان برای تسهیل و تسریع در ارائه خدمات اداری به هموطنان عزیز با بهره گیری از سامانه ها و وب سرویس هاو شبکه های ارتباطی خود با سایرارگان ها ،اطلاعات افراد را به صورت الکترونیکی ارائه می دهد .
سردار کریمی در پایان یادآور شد : هموطنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قوانین و مقررات وظیفه عمومی ، پیگیری و استعلام از وضعیت درخواستهای خود می توانند به پایگاه اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی ناجا به نشانی www.vazifeh. Police .ir مراجعه و یا با سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا سامانه پیامک به شماره 10 2060 110 ارتباط برقرار نمایند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − هجده =

دکمه بازگشت به بالا