;
انتظامی

تمهدیدات ویژه پلیس برای جشن نیمه شعبان

[ad_1]

به گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، سردار قاسم رضایی در حاشیه بازدید هوایی از برخی مسیرها و محورهای مواصلاتی کشور، پلیس را امانت‌دار مردم و نظام اسلامی و پاسدار ارزش‌ها، هنجارها و باورهای دینی و اعتقادی ملّت و جامعه معرفی و خاطرنشان کرد: امنیت و آرامش اجتماعی و حاکمیت نظم و انضباط در جامعه هدفی متعالی و آرمانی مقدس است که پلیس با تلاش جهادی و انگیزه‌ای الهی به شکل شبانه روزی در تحقق آن نقش آفرینی می‌کند.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور اظهار کرد: با توجه به اینکه امروز شاهد برگزاری جشن نیمه شعبان هستیم، پلیس برای این جشن در شهر مقدس قم و مسجد جمکران تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته است.

وی تصریح کرد: از ۲۶ اسفند ماه جاری تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ بیش از ۱۵۰ هزار نفر از کارکنان انتظامی در آماده باش هستند تا ان شاءالله هموطنان عزیز با خاطری آسوده و در آسایش کامل به سفرهای نوروزی رفته و به سلامت به شهرهای مبدا بازگردند.

رضایی عنوان کرد: کارکنان انتظامی خصوصاً در پلیس راهور با استقرار بیش از ۷۵ هزار نیرو آمادگی کامل دارد تا با توجه به ایامی که در پیش رو داریم به مردم عزیز خدمت رسانی کنند.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه امسال با توجه به کنترل نسبی وضعیت بیماری کرونا پیش‌بینی می‌شود، میزان مسافرت‌ها و آمد و شد در کشور افزایش یابد، اظهار کرد: مجموعه انتظامی با توجه به این شرایط، امکانات و نیروهای لازم را به‌کارگیری کرده است و برای جلوگیری از مسائلی که منجر به تلخ کامی هموطنان در این روزها می‌شود به رانندگان توصیه می‌کنیم که با سعه صدر و رعایت نکات ایمنی از بروز هرگونه حادثه پیشگیری کنند.

وی افزود: امروز به اطلس تصادفات و نقاط حادثه‌خیز در کشور آگاه و مشرفیم و با هوشمندسازی پلیس قادر هستیم که تصمیم درست را در زمان و موقعیت مناسب برای یک موضوع خاص بگیریم؛ پلیس هوشمند قادر خواهد بود همه حوادث و رویدادها را تحت کنترل خود دربیاورد.

رضایی در پایان با بیان اینکه عوامل متعددی در کاهش ترافیک و تصادفات، مؤثر هستند، گفت: پلیس، محور، رکن و متولی اصلی برقراری نظم، انضباط و امنیت جامعه است و هیچ سازمانی به اندازه مجموعه انتظامی نمی‌تواند در این موضوع تأثیرگذار باشد.

[ad_2]

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 17 =

دکمه بازگشت به بالا