;
انتظامی

توضیحات سخنگوی ناجا درباره شلیک اشتباهی پلیس به یک زن در اهواز


به گزارش سایت به نقل از مهر، سردار مهدی حاجیان در خصوص ماجرای شلیک اشتباهی در که منجر به جان باختن یک زن جوان شد اظهار داشت: بعد از وقوع این ماجرا، فرمانده استان خوزستان موضوع را تشریح کرده و در ادامه از خانواده محترم آن مرحوم هم دلجویی شد.

معاون اجتماعی پلیس در تشریح جزئیات حادثه فوق تصریح کرد: در آن منطقه یک سرقت مسلحانه رخ داده بود که تصاویری از این سرقت هم در فضای مجازی منتشر شد و مجرمان با سلاح، جواهرات و زیورآلات خانمی را به سرقت برده بودند؛ در پی آن سرقت، مشخصات خودروی پژو پارسی که سارقان به وسیله آن، سرقت را انجام داده بودند از طریق شبکه به مأموران ابلاغ و پلیس در تعقیب چنین خودرویی بود.

سخنگوی افزود: در ادامه مأموران با این خودرو مواجه شده و زمانی که پلیس به این خودرو تذکر داد، باید از فرمان پلیس اطاعت می‌کرد لذا اشتباهی اتفاق افتاد و پلیس هم با ابراز تأسف از خانواده آن عزیز هم دلجویی کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مأموران داخل خودرو را دیده و متوجه حضور زن و بچه در خودرو شده‌اند یا نه؛ گفت: این اتفاق بر اساس ضوابط تحقیق و بررسی شده و سازمان قضائی هم به آن ورود کرده و در دست بررسی است؛ ما نتایج را حتماً به اطلاع مردم عزیز خواهیم رساند.

سخنگوی ناجا با بیان این مطلب که در این حادثه هیچ عمدی در کار نبوده است، خاطرنشان کرد: ما حتی یک خطا را هم قبول نداریم و براساس دستور این موضوع را به صورت ویژه تحت رسیدگی قرار می‌دهیم تا اینگونه خطاها به صفر برسد و از این بابت نیز ابراز تأسف می‌کنیم.

گفتنی است نهم مهرماه امسال مأموران پلیس اهواز در جریان خودروی سارقان مسلح به اشتباه به خودروی حامل اعضای یک خانواده سه نفره شلیک کرده و متأسفانه با اصابت گلوله مادر جوان خانواده جان باخت.


منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 14 =

دکمه بازگشت به بالا