;
انتظامی

توضیح پلیس در خصوص تیراندازی منجر به مرگ مأموران گشت در اهواز


به گزارش به نقل از مهر، سرهنگ شنبه شب در بیان جزئیات این خبر گفت: ساعت ۱۱ صبح روز جمعه مورخه ۹ مهرماه سال جاری به دنبال اعلام وقوع یک فقره مسلحانه طلاجات از خانمی در حوزه کلانتری ۲۳ توسط سرنشینان یک دستگاه پژو پارس سفید رنگ با شیشه‌های دودی بلافاصله عوامل گشت به محل اعزام شدند.

وی افزود: مأموران در هنگام بررسی صحنه و مصاحبه با مالباخته و تأیید سرقت مسلحانه توسط سرنشینان پژو پارس سفید رنگ، بلافاصله از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، مجدداً یک فقره سرقت مسلحانه دیگر در منطقه مهدیس توسط سرنشینان خودرو پژو پارس به عوامل گشت انتظامی اعلام و بلافاصله مأموران پلیس به محل اعزام شدند که یک دستگاه پژو پارس سفید با شیشه‌های دودی را که شباهت کامل با خودروی سارقان داشته است، رؤیت کردند که راننده خودرو به محض مشاهده گشت انتظامی با سرعت از محل متواری شد.

اظهار کرد: عوامل انتظامی با کشیدن آژیر اعلام هشدار مبنی بر توقف به راننده خودرو کرده و راننده خودرو توجه به هشدار پلیس نمی‌کند.

وی افزود: مأموران پلیس برابر قانون به‌کارگیری سلاح اقدام به شلیک می‌کنند اما راننده پژو پارس توقف نمی‌کند و بعد از تقریباً یک کیلومتر و بر اثر همکاران خودرو متوقف می‌شود.

سرهنگ دالوند بابیان اینکه در بررسی به‌عمل آمده مشخص شده خانمی روی صندلی عقب که همسر راننده بوده مورد اصابت گلوله قرار گرفته است و به بیمارستان اعزام می‌شود، افزود: این خانم بعد از چند روز که در کما بوده، فوت می‌شود.

فرمانده انتظامی اهواز ضمن اظهار تأسف و ابراز همدردی با خانواده متوفی گفت: مراتب در دست بررسی است که نتیجه اقدامات متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.


منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هفت =

دکمه بازگشت به بالا