;
انتظامی

تکریم بازنشستگان و خانواده‌های پلیس امری لازم است

[ad_1]

به گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین رحیمی، در دیدار با جمعی از مسئولان کانون بازنشستگان با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه ضیافت الهی، اظهار داشت: بازنشستگان سرشار از تجربه‌های گرانقیمت و ذی قیمتی هستند که نباید در گذر زندگی به فراموشی سپرده شوند؛ بلکه باید از این تجربیات به نحو مطلوب بهره جست.

وی افزود: احترام و تکریم بازنشستگان و خانواده‌های این عزیزان امری لازم است که باید همه خود را ملزم به رعایت این مهم بدانیم و در صورت مراجعه این عزیزان به مراکز انتظامی باید با رویی گشاده و آغوشی باز از آنان استقبال و پذیرایی نمائیم چون مراکز انتظامی خانه این عزیزان است.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه هر خدمتی که ممکن و میسر باشد باید به بازنشستگان ارائه شود، گفت: همه امکانات رفاهی و معیشتی که برای شاغلین وجود دارد، باید به بازنشستگان و وابستگان آنها نیز تعلق گیرد و هرگز نباید خدمات و تلاش‌های این عزیزان را فراموش کنیم؛ بلکه باید همواره قدردان یک عمر تلاش و خدمات این عزیزان باشیم.

در ادامه این جلسه، حاضران، از تلاش‌ها، خدمات و توجه ویژه سردار رحیمی به کانون بازنشستگان در اعطای وام‌های قرض الحسنه و پیگیری مشکلات آنان قدردانی کردند.

[ad_2]

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا