;
آخرین اخبار

ثبت نام امریه سربازی در راه و شهرسازی زنجان فراهم شد

[ad_1]

مسعود بیات منش روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به منظور اجرای منویات رهبر معظم انقلاب، استفاده از ظرفیت‌های اصل ۱۴۷ قانون اساسی و قانون وظیفه عمومی، بهره گیری از توانمندی‌های علمی و تخصصی مشمولان تحصیل کرده برای تحقق اهداف سازمان‌ها و ادارات تابعه امریه سربازی انجام می شود.
به گفته وی، ارتقاء شاخص‌های اقتصادی و فرهنگی اجتماعی مناطق کمتر توسعه یافته، انتقال تجربه های علمی نسل حاضر و گذشته به جوانان با استعداد نسل آینده و جبران کمبود نیروی متخصص در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته استان این مهم محقق می شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: بهره گیری از توانمندی‌های علمی و تخصصی مشمولان تحصیل کرده برای افزایش ارتقاء شاخص‌های علمی و فرهنگی سازمان‌ها، شرکت‌ها و ادارات کل تابعه استانی جذب کارکنان وظیفه در  راه و شهرسازی با شرایط و ضوابط لازم انجام می‌ شود.
بیات منش اظهار داشت: با توجه به محدودیت سهمیه و فراوانی متقاضی، انتخاب متقاضیان براساس اولویت‌ها و امتیاز ها پس از طی فرآیندی انجام خواهد شد.
بیات منش تاکید کرد: متقاضیان می‌توانند با در نظر گرفتن شرایط ،۷۰ روز قبل از تاریخ اعزام ماه‌های زوج به مدت ۱۲ روز به سایت وزارت راه و شهرسازی  www.mrud.ir مراجعه و در قسمت جذب کارکنان وظیفه در وزارت راه و شهرسازی ثبت نام خود را تکمیل کنند.
وی اضافه کرد: ثبت نام در سایت به معنی پذیرش نهایی نیست و اسامی پذیرفته شدگان نهایی ۱۵ روز قبل از تاریخ هر اعزام، در سایت بیان شده اعلام خواهد شد.

منبع:ایرنا

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − یازده =

دکمه بازگشت به بالا