;
آخرین اخبار

جذب 3 هزار سرباز معلم؛ متقاضیان واجد شرایط تا 24 فروردین ثبت‌نام کنند- اخبار فرهنگیان و مدارس – اخبار اجتماعی تسنیم

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش از جذب 3 هزار سرباز معلم خبر داد؛ متقاضیان واجد شرایط می‌توانند از 21 تا 24 فروردین 1401 نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند؛ در صورت تکمیل ظرفیت اختصاص یافته به هر استان‌، زمان ثبت‌نام زودتر پایان می‌یابد.

صرفاً داوطلبین دوره مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد با اولویت حداکثری جذب در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد، مشروط به دارا بودن برگه آماده به خدمت بدون مهر غیبت که تاریخ اعزام آنها اول تیر باشد پس از ارائه درخواست کتبی مجاز به ثبت نام هستند.

جذب و به‌کارگیری معلمان وظیفه در مقطع آموزش ابتدایی و در کلاس‌های درس و واحدهای آموزشی مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته امکان‌پذیر است، لذا به‌کارگیری افراد مذکور در بخش اداری مدارس مناطق شهری و مرکز استان ممنوع است.

در صورت تقاضای بیش از سهمیه استان‌ها، بر حسب نیاز و فرم امتیازبندی سهمیه تخصیصی تکمیل می‌شود. مدت زمان خدمت سرباز معلمین 24 ماه است و متقاضیان می‌توانند با به همراه داشتن مدارک شناسایی و تحصیلی و برگه اعزام به خدمت به ادارات آموزش و پرورش محل سکونت و یا ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها مراجعه کنند.

شایان ذکر است؛ به‌کارگیری ثبت‌نام‌کنندگان نهایی پس از تکمیل دوره آموزش نظامی از اول تیر تا 15 مرداد به مدت 45 روز و همچنین دوره مهارت‌آموزی بر حسب نیاز آموزش و پرورش استان از ابتدای مهرماه سال جاری صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + بیست =

دکمه بازگشت به بالا