جزئیات دستگیری قاچاقچی حرفه‌ای شوش/کشف ۲۰ کیلوگرم حشیش از متهم

سرهنگ محمد بخشنده در گفتگو با خبرنگار مهر دربارهٔ جزئیات عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، گفت: در تحقیقات انجام شده از سوی مأموران پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت مشخص شد که فردی به نام محمود که یکی از توزیع کنندگان حرفه‌ای مواد مخدر است، اقدام به تهیه و توزیع گسترده مواد در جنوب تهران می‌‎کند.

وی افزود: نتیجه اقدامات در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و متعاقباً دستور دستگیری متهم و بازرسی از مخفیگاه وی صادر شد که طی آن تیم‌های عملیاتی پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با هماهنگی مقام قضایی به محل اختفای متهم اعزام شدند.


رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت تصریح کرد: پس از چند ساعت تعقیب و مراقبت و گشتزنی طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه این متهم در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی ۲۰ کیلوگرم حشیش که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.


سرهنگ بخشنده اظهار داشت: متهم به پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت منتقل شده و تحت بازجویی‌های انجام شده به جرایم خود مبنی بر قاچاق و توزیع مواد مخدر اعتراف و پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی شد.

منبع: خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا