;

جزئیات مراسم تحلیف اعضای شورای پنجم شهر تهران/ تغییر در هیئت رئیسه شورا بعید است

شورای شهر افشین حبیب زاده در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: برنامه ریزی برای برگزاری مراسم تحلیف اعضای شورای پنجم شهر تهران بر عهده فرمانداری است.

وی افزود: مسئولان فرمانداری در رابطه با جزئیات مراسم تحلیف و میهمانانی که قرار است در این مراسم حضور پیدا کنند تصمیم گیری نهایی را خواهند داشت.

منتخب شورای پنجم شهر تهران با اشاره به سخنرانی فرماندار و استاندار تهران در مراسم تحلیف اعضای شورای پنجم شهر تهران اظهارکرد: روز تحلیف، پس از استقرار اعضای هیئت رئیسه سنی، فرماندار و استاندار تهران سخنرانی خواهند داشت.

حبیب زاده ادامه داد: پس از سخنرانی‌ها در رابطه با نحوه انتخاب هیئت رئیسه اصلی توضیحاتی ارائه خواهد شد و در نهایت یک رئیس، یک نایب رئیس، یک سخنگو و دو منشی برای شورای شهر تهران تعیین خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا این امکان وجود دارد که رئیس و اعضای هیئت رئیسه که در جلسه غیر رسمی شورای جدید انتخاب شده اند، تغییر کنند یا خیر؟، تصریح کرد: بعید است که تغییراتی در اعضای هیئت رئیسه شورای شهر که در جلسه غیر رسمی شورا انتخاب شده اند اعمال شود.

منتخب شورای پنجم شهر تهران در خصوص نحوه انتخاب صندلی و اتاق‌های اعضای شورای پنجم خاطرنشان کرد: بر اساس قانون، روز چهارشنبه صندلی اعضا با قرعه کشی مشخص خواهد شد و پس از آن برای تعیین اتاق‌های اعضا در پارلمان شهری نیز قرعه کشی مجددی انجام می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری میزان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا