;
انتظامی

جزییات جدیدی از قاتل فراری خیابان طالقانی

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ در حاشیه دستگیری متهمی که صبح امروز در خیابان طالقانی در درگیری با مأموران دو مأمور را مجروح کرده بود در جمع خبرنگاران گفت: به دنبال حادثه‌ای که امروز در تهران رخ داد به اتفاق رئیس دادسرای جنایی توضیحاتی ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: روز گذشته جنایتی در روستای بالابان در شهریار اتفاق افتاد و فردی اقدام به شلیک به ۶ نفر از نگهبانان کرد که در نتیجه ۴ نفر کشته و دو نفر مجروح شده اند.

سردار رحیمی گفت: با اقدامات ویژه برای شناسایی قاتل از روز گذشته اقدامات لازم انجام و قاتل از محل متواری و در جای دیگری مخفی و امروز در خیابان طالقانی با پلیس درگیر شده و اقدام به شلیک می‌کند.

رئیس پلیس پایتخت تصریح کرد: ۴ نفر مجروح شده اند با رشادت و پایمردی دو نفر از همکاران ما فرد مسلح دستگیر شده است با بررسی‌های مشخص شده معلوم شد این فرد آن قاتل روز گذشته است و امروز هم قصد داشته به افراد دیگری صدمه بزند.

سردار رحیمی گفت: متهم ۲۴ ساله است و تیرهایی که در این حادثه شلیک شده با تیرهایی که روز گذشته در شهریار شلیک شده مطابقت دارد.

وی ادامه داد: باید توجه ویژه‌ای برای برخورد با استفاده کنندگان سلاح صورت بگیرد.

وی ادامه داد: انگیزه اش از درگیری با نگهبانان به دلیل اختلاف مالی بوده و موضوع امنیتی مطرح نیست و صرفاً اختلافات مالی بوده است مأموران ما تلاش کردند که این فرد را زنده دستگیر کنند و تلاش کنند که به کسی آسیب نرسد. امروز هیچ تجمعی در محل حادثه نبوده است‌.

رحیمی در پایان گفت: متهم از عمل مجرمانه خود پشیمان نیست و بر جرم خود اصرار دارد.

[ad_2]

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 4 =

دکمه بازگشت به بالا