جلسه ستاد بحران در گلپایگان برگزار شد


بخشدار مرکزی گلپایگان، روز چهارشنبه پس از این جلسه در جمع خبرنگاران گفت: بدلیل بارش ۸۸ میلی متری کم سابقه در سه روز گذشته، شاهد وجود سیلاب و آبگرفتگی در برخی معابر شهری، روستایی و برون شهری این شهرستان هستیم.
محمدرضا توسلی افزود: این جلسه برای سنجش و ایجاد آمادگی هرچه بیشتر دستگاه های مختلف شهرستان برای کاستن از خسارات احتمالی ناشی از سیلاب مردم برگزار شد.
وی گفت: در این جلسه با پخش فیلمی از آبگرفتگی برخی معابر شهری و روستایی در ۲۴ ساعت گذشته گلپایگان، از دستگاه های خدمت رسان خواسته شد تا ضمن رفع کاستی ها، کلیه امکانات و تجهیزات خود را در اختیار شهرداری سه شهر و بخشداری گلپایگان برای مهار و تخلیه آبهای سطحی برای وارد نشدن خسارت به منازل مسکونی، تجاری و تاسیسات شهری و روستایی قرار دهند.
بخشدار مرکزی گلپایگان گفت: در این نشست بر لزوم استقرار اکیپ های راهداری، پلیس راه و دیگر دستگاه های خدمت رسان در نقاط پرحادثه برون شهری نیز تاکید شد.
وی با اشاره به ادامه نزولات جوی در زمستان امسال گفت: معرفی برخی مساجد، اماکن مذهبی، حسینیه ها و دیگر مکان ها بین راهی و شهری برای اسکان اضطراری نیز در این جلسه مصوب شد.
توسلی بابیان اینکه تاکنون گزارشی از خسارت بارندگی های اخیر دریافت نشده است افزود: با این حال در صورت وجود خسارت احتمالی، مقرر شد این موضوع توسط مسوولان ذیربط به فرمانداری و مقامات ارشد استان اطلاع رسانی شود.
شهرستان گلپایگان با سه شهر گلپایگان،گوگد و گلشهر و ۵۲ روستا و آبادی در ۱۸۰ کیلومتری شمال غرب اصفهان قرار دارد.
پ/۷۱۳۸/۶۰۲۷
خبرنگار: محمدحسین توفیقی* اتنتشار: شکراللهی
https://telegram.me/esfahanirna

انتهای پیام /*منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا