;
انتظامی

جلوگیری از ورود کالای قاچاق کمک به تولید در کشور است

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، سردار قاسم رضایی سه شنبه شب در حاشیه ضیافت افطاری و نشست صمیمانه با کارکنان و سربازان وظیفه ناوگروه شناوری پایگاه دریابانی بندر ماهشهر، هدف از حضور در جمع آنان را عرض خداقوت و ابلاغ سلام سردار اشتری فرمانده کل انتظامی کشور عنوان کرد و گفت: در مجموعه ستاد انتظامی کل کشور قدردان زحمات شما و بیش از همه خانواده‌های شما هستیم.

وی، حراست از مرزهای آبی و خشکی و جلوگیری از ورود کالای قاچاق در این منطقه اقتصادی کشور را گامی در جهت تحقق شعار سال دانست و افزود: مرزبانان در شرایط سخت آب و هوایی در مرزها با عشق و علاقه و با روحیه جهادی خدمت می‌کنند و مسئولیت حراست و برقراری امنیت مرزها را به عهده دارند که این افتخار بزرگی برای مرزبانان نیروی انتظامی است.

سردار رضایی ادامه داد: همکاری و هماهنگی مرزنشینان با مرزبانان در مناطق مرزی به خوبی آشکار و ثمره این همکاری برقراری امنیت و آرامش در مرزها است و آمادگی مرزبانان و دریابانان با زبان روزه جای تقدیر دارد.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور عنوان کرد: برای حراست از مرزها و برقراری امنیت جان خود را فدا می‌کنیم تا مردم و مرزنشینان با احساس امنیت در شهرها و مناطق مرزی زندگی کنند، مرزبانان و دریابانان مومنانه، مجاهدانه، با اخلاص و انقلابی پای کار هستند و ما با دیدنشان روحیه می‌گیریم.

[ad_2]

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 4 =

دکمه بازگشت به بالا