جهش ۶۰ درصدی در حوزه حمل و نقل

به گزارش خبرنگار مهر، پیمان قربانی در آیین افتتاح ۸۸ پروژه شهری اظهار داشت: ما در حوزه حمل و نقل، جهش ۶۰ درصدی در افزایش سطح معابر داشته‌ایم و میزان رشد آن از میزان رشد زمین بالاتر بوده است.

وی با اشاره به بزرگراه‌های مختلف در سطح منطقه گفت: ما پنج ایستگاه مترو از خط یک و سه در محدوده و دو ایستگاه نیز در خارج از محدوده داریم.


شهردار منطقه ۱۹ افزود: خط بی‌آرتی در حد فاصل منطقه ۱۸ و ۱۹ تأثیر بسیاری در کاهش ترافیک و استفاده از سطح معابر داشته است.


قربانی با اشاره به فضای سبز نیز گفت: ما در این حوزه نیز جهش بسیار مطلوب و بالاتر از اهداف برنامه پنج ساله داشتیم و علیرغم همه این محدودیت‌ها، عرصه ۱۸۰ هکتاری در حوزه فضای سبز در منطقه رخ داد که نگین سبزی برای همه تهران است.


وی اظهار داشت: از اقدامات قابل تقدیر مدیریت شهری در منطقه، توجه به زیرساخت‌های ورزشی، فرهنگی و اجتماعی است که در همه محلات ما ایجاد شده و مجموعه‌های ورزشی ما ۱۰ برابر مجموعه‌های وزارت ورزش است.


شهردار منطقه ۱۹ تصریح کرد: ما افزایش صد درصدی زیرساخت‌های فرهنگی را داشتیم و اکنون همه محلات ما سرای محله دارند.


قربانی در پایان گفت: بیش از ۹۰ درصد احکام برنامه توسعه پنج ساله محقق شده و تنها بخش‌های محدودی مانده که امیدواریم تا پایان سال آنها نیز عملیاتی شود.

منبع: خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا