;
آخرین اخبار

حمله اراذل و اوباش به ماموران انتظامی با قمه؛ این بار در ساری | واکنش دستگاه قضا

[ad_1]

چند روز پیش فیلمی از درگیری شبانه چند اراذل و اوباش با ماموران انتظامی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که فیلمبرداری آن از پشت پنجره صورت گرفت و  فیلمبردار می گوید که درگیری مربوط به کوی غفاری ساری است.

فیلم مقاومت تعدادی از اراذل و اوباش قمه به دست در برابر ماموران انتظامی را نشان می دهد که تلاش دارند تا مانع انجام وظیفه آنان شوند. یکی از اوباش قمه به دست چند بار به سمت مامور انتظامی حمله می کند و یک نفر دیگر هم تلاش ناکام دارد تا باتوم سرباز نیروی انتظامی را از دستش بقاپد. در یک صحنه هم یکی از متهمان مامور انتظامی را تحریک می کند تا به او شلیک کند ولی ناکام می ماند.

 نیروی انتظامی ساری پس از انتشار فیلم صحت آن را تایید کرد و گفته بود که درگیری اراذل و اوباش با ماموران انتظامی هنگام اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده صورت گرفت ، طرحی که به دستگیری تعدادی از برهم زنندگان امنیت اجتماعی این منطقه منجر شده بود.

روابط عمومی دادگستری مازندران از قول حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق اکبری اعلام کرد : حسب گزارش ضابطین دستگاه قضائی از صحنه درگیری اراذل و اوباش منطقه کوی غفاری ساری با مامورین ناجا و انتشار تصاویر این درگیری در فضای مجازی، در اولین ساعات این حادثه دستورات قضایی لازم از سوی دادستان مرکز استان صادر شد.

 وی افزود : به جهت اهمیت و حساسیت این موضوع ،پس از اقدامات اولیه قضایی، عوامل انتظامی به محل مورد نظر عزیمت کردند که حدود پنج نفر از اراذل و اوباش را در کمترین زمان ممکن دستگیر کردند و متهمین با صدور قرار بازداشت روانه زندان شده اند و پیگیری ها برای دستگیری سایر متهمین نیز ادامه دارد.

رییس کل دادگستری مازندران با بیان اینکه پرونده قضائی در یکی از شعبات بازپرسی دادسرای ساری تشکیل و در مرحله تحقیقات مقدماتی است ، گفت :متهمین به جرم قدرت نمایی با سلاح سرد، اخلال در نظم و امنیت عمومی، شرب خمر ، تمرد و مقابله با مامورین انتظامی در حال انجام وظیفه دستگیر شده اند و پرونده در حال بررسی است .

اکبری مبارزه جدی و مستمر با هرگونه اخلال در نظم و امنیت عمومی را مهمترین ماموریت دستگاه قضا برشمرد و هشدار داد : با برهم زنندگان نظم، امنیت و آرامش جامعه هیچ مماشاتی  نخواهیم داشت و به مردم عزیز استان مازندران اطمینان می‌دهیم اشد مجازات بدون هیچ اغماض قانونی در انتظار اقدامات شرورانه و ضد امنیت عمومی خواهد بود.

منبع:ایسنا.

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 14 =

دکمه بازگشت به بالا