دانش آموختگان دانشگاه به خدمت، فراخوانده شدند


به گزارش روز دوشنبه ایرنا در اطلاعیه سازمان وظیفه عمومی ناجا مشمولان یاد شده شامل همه دانش آموختگان دوره های کاردانی، کارشناسی و بالاتر و همچنین مشمولان گروه پزشکی سراسر کشور است که برگ آماده به خدمت از سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی به تاریخ اعلام شده را دریافت کرده اند.
براساس این گزارش، تمام مشمولان نامبرده ، موظفند روز چهارشنبه اول دی ماه ۹۵ در محل و ساعت اعلام شده سازمان در برگ معرفی نامه مشمولان در مراکز آموزش نیروهای مسلح ، حضور یابند؛ ضمن اینکه عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب می شود.
به گزارش پایگاه خبری پلیس ، همچنین، آن دسته از مشمولانی که به هر دلیلی تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده اند، می توانند به نزدیک ترین دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) مراجعه و پس از دریافت برگ یاد شده بر اساس اطلاعات مندرج در آن، اقدام کنند.
مشمولان باید برگه های مربوط به اعزام به خدمت از جمله برگ آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز مانند شناسنامه و کارت ملی را هنگام مراجعه و اعزام به خدمت، همراه داشته باشند.
اجتمام**۹۱۸۵**۱۷۷۶
دریافت کننده: سادات حسینی خواه**انتشاردهنده: لیلا خطیب زاده

انتهای پیام /*منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا