دبیر همایش نظام سلطه و جریان نفوذ: آمریکایی ها جرأت بمباران ایران را ندارند

دبیر همایش ملی نظام سلطه و جریان نفوذ گفت: آمریکایی ها هیچ گاه جرأت بمباران ایران را ندارند و این با محاسبات استراتژیک قابل اثبات است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از سپاه نیوز ؛ آیین رونمایی از پوستر همایش ملی “نظام سلطه و جریان نفوذ ” با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد رضا حسنی آهنگر فرمانده دانشگاه جامع امام حسین (ع) و جمعی ازفرماندهان و مسئولین دانشگاه برگزار شد. 

دبیرهمایش ملی “نظام سلطه و جریان نفوذ “در این مراسم  با اشاره به راهبرد اقتصاد مقاومتی گفت: کشوری که بر مبنای اقتصاد مقاومتی پیش می رود می تواند با مبارزه و حرکت عزتمندانه مشکلات خود را حل کند و تجربه تاریخی و منطق سیاسی اثبات می کند تعامل با آمریکا بازی حاصل جمع صفراست.

حسین حسینی همچنین با اشاره به افشاگری اخیر جان کری درباره بمباران ایران گفت: آمریکایی ها جرأت بمباران ایران را ندارند و این با محاسبات استراتژیک قابل اثبات است. 

رئیس دانشکده پیامبر اعظم(ص) دانشگاه جامع امام حسین (ع) تصریح کرد: ما راهی جز مبارزه با آمریکا در صحنه بین المللی نداریم و ایستادگی و جهاد کبیر در این زمینه فاکتور تعیین کننده ای است. به میزانی که از جهاد کبیر استفاده کنید، شانس اینکه بتوانید از امداد الهی استفاده نمائید نیز بیشتر خواهد بود.

حسینی ادامه داد : فاکتور تعیین کننده در مبارزه با آمریکا، نه چانه زنی و یارگیری بین المللی، بلکه جهاد کبیر است. در این راستا راهی جز مقابله با امریکا وجود ندارد و تدابیر حکیمانه و راهگشای مقام معظم رهبری خنثی کننده تمامی تهدیدات است.

وی تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی با شجاعت، استحکام و اقتدار الهی در مقابل مستکبرین ایستاده اند و به وعده الهی ایمان دارند. اگرطرف حق باشید و ایستادگی کنید و مبارزه نمائید و به وعده الهی ایمان داشته باشید، قطعا پیروزی محقق می شود.

دبیر همایش ملی نظام سلطه و نفوذ با اشاره به اهمیت مقاومت در برابر مستکبرین عنوان کرد: همیشه در طول تاریخ دستاوردهای بزرگ زمانی به دست آمده که مردان بزرگ به صحنه آمدند و برای کسب یک دستاورد دست به خطر زدند. دستاوردهای بزرگ ما محصول تصمیم گیری های خطیرمردان بزرگ ما بوده است. 

رئیس دانشکده پیامبر اعظم(ص) با اشاره به انواع و ابعاد مختلف نفوذ یادآور شد: نفوذ اقتداری مهمترین شکل نفوذ است که باید مورد بررسی قرار بگیرد و همچنین باید مراقب جنگ و نفوذ باشیم.جان کری وزیر امورخارجه آمریکا اخیرا درنشست «موسسه صلح»گفته بود: قبل ازتوافق هسته‌ای برای بمباران ایران تحت فشار بودیم.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا