;
انتظامی

درخواست پلیس از مردم/ کودک دزدیده شده را شناسایی کنید

[ad_1]

به گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، سرهنگ مرتضی نثاری معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: هجدهم آبان امسال صدای فریادهای کمک خواهی زن جوانی در میدان مدرس شهرری، توجه کسبه و رهگذران را به خود جلب کرد؛ زن جوان فریاد می‌زد: «بچه‌ام را دزدیدند، مردم کمکم کنید».

وی افزود: به دنبال فریادهای زن جوان، موضوع به کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت اعلام و تحقیقات برای یافتن کودک ربوده شده آغاز شد. زن جوان در تحقیقات اولیه گفت: مدتی قبل، از شوهرم جدا شدم، اما پسرم به نام ماهور را نزد خودم نگه داشتم. در این مدت در بازار دستفروشی می‌کردم. روز حادثه ۲ زن جوان به سراغم آمدند و یک لیوان چای تعارف کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: زن جوان ادامه اظهار کرد، وقتی چای را خوردم در حالی که پسر ۸ ماهه‌ام در آغوشم بود از بازار بزرگ شهر ری تا میدان مدرس به راه افتادم و پیاده رفتم، آن ۲ زن هم کنار من حرکت می‌کردند تا اینکه چند دقیقه بعد احساس کردم دست و پاهایم لمس شده و روی زمین افتادم. در همین حین ۲ زن جوان که صورت‌هایشان را با ماسک پوشانده بودند، کودکم را از آغوشم بیرون کشیده و متواری شدند به دنبال اظهارات زن جوان، کارآگاهان جنایی به بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه پرداختند.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران تصریح کرد: در بازبینی دوربین‌ها مشخص شد ۲ زن جوان با چهره‌هایی ماسک دار به سراغ مادر «ماهور» رفته و دوربین‌ها نشان می‌داد در لحظه‌ای که زن جوان حواسش نبوده، داخل چای ماده‌ای ریخته و به مادر کودک دادند. بعد از آن هم کودک ربایان، «ماهور» کوچولو را از آغوش مادرش دزدیده و از محل متواری شدند.

سرهنگ نثاری با اعلام این خبر گفت: از روز حادثه تا کنون ردیابی‌های پلیس برای یافتن کودک ربوده شده ادامه دارد، اما هنوز به نتیجه‌ای نرسیده است؛ بازپرس شعبه هشتم دادسرای شهرری با درخواست انتشار تصویر کودک ربوده شده در رسانه‌ها از مردم خواست چنانچه کسی از محل نگهداری این کودک و از سرنوشت او اطلاع دارد با پلیس ۱۱۰ یا اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران به شماره ۵۱۰۵۵۵۱۱ تماس بگیرند یا به دادسرای شهرری مراجعه کنند.

درخواست پلیس از مردم/ کودک دزدیده شده را شناسایی کنید

[ad_2]

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 3 =

دکمه بازگشت به بالا