دسترسی به فضای مجازی باید برای همه یکسان باشد؛ چه مردم چه مسئولان

به گزارش خبرگزاری مهر ، احمد دنیا مالی در سیصد و شصت و دومین جلسه شورا ،گفت : در حال حاضر خیلی از مقامات ما در فضای مجازی توییت می کنند در حالی که چنین فضایی برای مردم بسته است.

وی ادامه داد : اگر قرار است فضای مجازی برای مردم بسته شودکه برای مسئولان به طریق اولی هم باید بسته باشد لذا باید به این مهم رسیدگی شود . میزان دسترسی به فضای مجازی باید برای همه یکسان باشد چه مردم چه مسئولین . 

دنیا مالی در بخش دیگری از سخنان خود گفت : هزار هکتار از اراضی که در تملک ارگان ها بوده به شهرداری و سازمان پارکها واگذار شده که این خبر ها بسیار مسرت بخش است و امیدواریم آقای مختاری در این زمینه گزارشی به صحن شورا ارائه دهند . 

مهدی چمران دنیز ر سیصد و شصت و دومین جلسه شورا با اشاره به راه اندازی تجهیزات مخابراتی برج میلاد گفت: برج میلاد از ابتدا یک برج مخابراتی بوده است ولی تجهیزات آن به بهره برداری نرسیده بود.


وی ادامه داد: سرانجام تجهیزات مخابراتی این برج راه اندازی شد که این امر می تواند صرفه جویی فراوانی را به وجود آورد.


چمران اظهار داشت: تا چند ماه دیگر کاربری مخابراتی برج میلاد آغاز می شود که با راه اندازی این سیستم ما از آنتن های مخابراتی که روی بام منازل نصب شده اند بی نیاز خواهیم شد.


چمران در ادامه سخنان خود با یادآوری وقایع تاریخی ایام هفته گفت : روز ۳۰ تیر یکی از روزهای مهم در تاریخ کشور ما و به ویژه وقایع ملی شدن صنعت نفت است .


وی ادامه داد: ۳۰ تیر سال ۱۳۳۱ یاد آور اتحاد ملت ایران است که در سایه این اتحاد توانستند پیروز شوند. در این روز آیت الله کاشانی کفن پوشیده و به مخالفت با شاه برخاستند و مردم نیز از ایشان پیروی کردند تا شاه نخست وزیری دکتر مصدق به همراه حکم وزارت دفاع را پذیرفت.


رییس شورای اسلامی شهر تهران همچنین بار دیگر نسبت به ممانعت رژیم اشغالگر قدس از رود نمازگزاران به مسجد الاقصی واکنش نشان داد و گفت : در حوادث چند روز اخیر مسجد الاقصی چند نفر به شهادت رسیدند و چند نفر هم زخمی شدند که متاسفانه این وقایع در سکوت خبری دنیا اتفاق افتاده و می بایست کشور های اسلامی نسبت به آن واکنش نشان دهند . محاصره مسجد الاقصی و متوقف کرذدن نماز جمعه در آن امر مهمی است و هم کشور ما و هم کشور های اسلامی باید نسبت به آن عکس العمل نشان دهند .

منبع: خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا