به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار مهدی حاجیان در واکنش به اتفاق روی داده برای سرباز بابلی اظهار کرد: در پی انتشار خبری مبنی بر توهین به سرباز بابلی توسط یکی از قضات دادگستری این شهرستان در شبکه‌های اجتماعی و بازتاب گسترده آن در فضای مجازی، سردار حسین اشتری؛ فرمانده نیروی انتظامی بلافاصله دستور ویژه‌ای برای حمایت از حقوق سرباز مورد نظر به فرمانده انتظامی استان مازندران و پیگیری از طریق معاونت حقوقی و بازرسی نیروی انتظامی صادر کرد.

سخنگوی نیروی انتظامی افزود: متعاقب این دستور، کمیته  ویژه‌ای با حضور نمایندگان نیروی انتظامی و دستگاه قضائی استان به منظور رسیدگی به موضوع برگزار شد که نهایتاً منجر به عذرخواهی بازپرس دادگستری شهرستان بابل از سرباز مورد نظر شد.

وی با اشاره به این مطلب که تعاملات بین نیروی انتظامی و دستگاه قضائی در سطح بالایی قرار دارد، عنوان کرد: مقامات قضائی استان مازندران و شهرستان بابل با حضور در منزل سرباز مذکور از وی و خانواده او دلجویی کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه صیانت از حقوق پرسنل از دستورات اکید فرمانده نیروی انتظامی است، خاطرنشان کرد: موضوع به صورت ویژه از طریق معاونت حقوقی و بازرسی نیروی انتظامی در حال پیگیری است.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/لینک منبع