;
انتظامی

دستگیری باند سارقان خودرو در کمتر از ۲۴ ساعت

[ad_1]

به گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای افزود: روز گذشته در پی وقوع یک فقره سرقت محتویات خودرو و انتشار کلیپی با این مضمون که سارقان پس از سرقت اقدام به تخریب خودرو شهروندی که در حال فیلمبرداری بوده کرده بودند موضوع در دستور کار تیمی از مأموران کلانتری ۱۵۰ تهرانسر قرار گرفت و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه مأموران در تحقیقات و پی جویی های انتظامی هویت و مخفیگاه متهمان را شناسایی کردند افزود: تیم مجربی از مأموران با اخذ مجوز قضائی به مخفیگاه متهمان مراجعه و در یک عملیات منسجم و ضربتی دو نفر از متهمان را دستگیر و یک دستگاه خودرو سرقتی از محل کشف شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: متهمان ۴۰ و ۴۵ ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و سرقت خودرو و محتویات با همدستی یکدیگر معترف و همچنین در خصوص تخریب خودروی یکی از شهروندان اظهار داشته اند در حال سرقت متوجه فیلمبرداری خودرو کوئیک شده بودند به همین علت اقدام به تخریب خودرو وی کردند.

سرهنگ موقوفه‌ای در پایان با اشاره به اینکه مالباختگان شناسایی شدند خاطرنشان کرد: تحقیقات بیشتر برای کشف جرایم احتمالی متهمان ادامه دارد.

[ad_2]

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا