;
انتظامی

دستگیری باند موتور دزدان در پایتخت


به گزارش سایت به نقل از مهر، سرهنگ کارآگاه گفت: با شکایت مرد جوانی در خصوص موتورسیکلت اش در مقابل پاساژی در ، تحقیقات از سوی کارآگاهان اداره هفتم پایتخت آغاز شد.

وی عنوان کرد: در نخستین گام کارآگاهان با تحقیقات محلی موفق شدند تصویر ۲ مرد جوان را که را سرقت کرده بودند به دست آوردند.

معاون مبارزه با سرقت وسایل نقلیه افزود: در حالی که بررسی‌ها برای شناسایی متهمان ادامه داشت، کارآگاهان با شکایت‌های مشابه دیگری مواجه شدند. سرقت‌های سریالی موتورسیکلت که با بازبینی تصویر دوربین‌های مدار بسته اطراف محل سرقت‌ها، مشخص شد تمامی آنها از سوی افراد یک باند صورت گرفته است.

نجفی اضافه کرد: در ادامه بررسی‌ها مشخص شد ۸ مرد جوان که سوابق متعدد سرقت در پرونده خود دارند، باندی تشکیل داده و موتورسیکلت‌ها را از مقابل پاساژها و مراکز تفریحی به سرقت می‌برند. با شناسایی هویت متهمان، کارآگاهان اداره هفتم آگاهی پایتخت در عملیاتی ویژه ۸ متهم را بازداشت کردند.

نجفی گفت: کارآگاهان در ادامه تحقیقات موفق به کشف ۳۹ دستگاه انواع موتورسیکلت ان اس و آپاچی سرقت از مخفیگاه تبهکاران شدند و متهمان اعتراف کردند که موتورسیکلت‌ها را از تهران سرقت و به شهرهای ، بندرعباس، قزوین، غرب تهران به فروش می‌رساندند و تا کنون ۲۲ شاکی شناسایی شده است.

به گفته این مقام ، تحقیقات برای شناسایی سایر مال باختگان ادامه دارد.


منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 18 =

دکمه بازگشت به بالا